Hale Sportowe - Zadaszenia obiektów sportowych

Położenie geograficzne nie tylko Polski, ale także wielu europejskich krajów sprawia, że uprawianie wielu dyscyplin sportowych z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne nieustannie przez cały rok możliwe jest tylko w zadaszonych obiektach. Wybudowanie hali sportowej w tradycyjnej technologii wymaga dużych nakładów środków, co znacznie zwiększa koszty treningów, czyniąc konkretną dyscyplinę sportu niedostępną dla szerszej grupy zawodników. Alternatywą wobec murowanych hal sportowych są namiotowe hale o lekkiej konstrukcji. To rozwiązane zdecydowanie tańsze, nie tylko w samej budowie, ale także i eksploatacji. Namiotowe hale sportowe pozwalają na uprawianie wielu dyscyplin sportu niezależnie od pory roku czy aktualnych warunków pogodowych. Naszym klientom oferujemy hale nie tylko pod korty tenisowe, ale także boiska piłkarskie, ujeżdżalnie, baseny, skateparki czy lodowiska.

Hale tenisowe

Naszym klientom oferujemy zadaszenia kortów tenisowych wykonane w technologii szkieletowo – membranowej. Każdy wie, że gra w tenisa niezależnie do poziomu zaawansowania, wymaga dobrych warunków atmosferycznych, nie tylko braku opadów i bezwietrznej aury, ale także odpowiedniej temperatury. Optymalny klimat do tenisa w naszej szerokości geograficznej panuje tak właściwie tylko przez kilka miesięcy. To za mało, aby osiągnąć jakieś zadowalające wyniku w tym sporcie. Namiotowe hale tenisowe pozwalają grać przez cały rok, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Hale tenisowe projektujemy według indywidualnych potrzeb. Hale mogą być wyposażone w:

  • oświetlenie ogólne i specjalistyczne wraz z instalacją elektryczną,
  • ogrzewanie, wentylację i klimatyzację,
  • dodatkowe pomieszczenia socjalno – sanitarne,
  • specjalne nawierzchnie.

Postawienie zadaszenia kortów tenisowych to tańsza opcja niż wybudowanie pełnowymiarowej murowanej hali. To także atrakcyjna oferta, jeśli chodzi o bieżące koszty eksploatacji. Ogrzewanie jest konieczne tylko w czasie użytkowania, a sztuczne oświetlenie tylko w nocy. W ciągu dnia nawet przy zachmurzeniu, zastosowana na dachu powłoka przepuszcza światło naturalne i zapewnia optymalną widoczność do gry. Ponadto mała wartość pogłosu dla niskich częstotliwości sprawia, że w halach namiotowych nie usłyszymy charakterystycznego dla sal sportowych „dudnienia”, co znacznie podnosi komfort użytkowania, nie tylko dla zawodników, ale także widzów.

Zadaszenie toru łyżwiarskiego

Wbrew pozorom, komfortowe uprawianie łyżwiarstwa na wolnym powietrzu nawet w zimie nie zawsze jest możliwe. Panująca temperatura przez większość części zimy nie służy wyczynowemu i rekreacyjnemu jeżdżeniu na łyżwach. Nasze hale namiotowe idealnie nadają się także do zadaszenia lodowisk i torów łyżwiarskich oraz innych obiektów sportowych, na przykład takich jak ujeżdżalnie dla koni czy skateparki. Nasze sportowe hale namiotowe spełniają wszystkie wymagania i parametry stawiane profesjonalnym obiektom sportowym. Hale namiotowe nie wymagają trwałych fundamentów, można je szybko i łatwo zmontować na miejscu. Wytrzymała i lekka konstrukcja sprawiają, że sprawdzą się zarówno jako mobilno – sezonowe hale, jak i wieloletnie obiekty sportowe.

Hale wielofunkcyjne

W naszej ofercie klienci znajdą nie tylko namiotowe hale sportowe przeznaczone do uprawiania konkretnych dyscyplin sportu, ale także hale wielofunkcyjne do uprawia wielu rodzajów aktywności, nie tylko sportowych. Naszym partnerom zapewniamy także kompleksowe rozwiązania, czyli pomoc w budowie zadaszonych boisk wraz z zapleczem sanitarnym i szatniami według formuły „Zaprojektuj i wybuduj”.

Obiekty sportowe dla szkół

Projektujemy i budujemy uniwersalne hale sportowe z wielofunkcyjnymi boiskami o nawierzchni poliuretanowej lub trawy syntetycznej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla szkół, czyli zadaszone boiska wraz z zapleczem socjalno – sanitarnym. Zapewniamy bezpieczne nawierzchnie sportowe charakteryzujące się wysoką elastycznością oraz trwałością, które w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia można szybko i łatwo zregenerować. Ponadto wykonujemy zadaszenia już istniejących boisk szkolnych wybudowanych w ramach programu „Orlik”.

Na etapie przygotowania oferty/wyceny kontakt telefoniczny może okazać się pomocny, w celu dopasowania oferty/wyceny do Pani/Pana potrzeb zalecamy podanie numeru telefonu.

Nasza oferta/wycena przesyłana jest drogą elektroniczną w tym celu podanie adresu jest niezbędne.