Zadaszenia Namiotowe

Zadaszenia namiotowe

Zadaszenia membranowe to doskonały sposób na poszerzenie właściwości użytkowych wielu różnego rodzaju obiektów zarówno sportowych, kulturalnych, jak i rekreacyjnych. Dzięki zadaszeniom można korzystać z nich
o każdej porze roku, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Firma Rekord Hale Namiotowe ma ogromne doświadczenie w produkcji membranowych zadaszeń namiotowych. Zastosowanie zaawansowanych technicznie rozwiązań konstrukcyjnych stwarza możliwość wszechstronnego kształtowania brył hal namiotowych oraz każdorazowego dostosowywania ich do aktualnych potrzeb i warunków otoczenia.

Membranowe zadaszenia namiotowe stanowią doskonałą alternatywę dla stałych konstrukcji dachowych oraz pełnowymiarowych hal murowanych. Tego rodzaju zadaszenia można wykorzystać wszędzie tam, gdzie nie ma technicznych możliwości wybudowania klasycznej hali lub po prostu nie pozwala na to budżet. Trzeba pamiętać, że wykonanie zadaszenia namiotowego lub postawienie hali namiotowej to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż wybudowanie hali w tradycyjnej technologii. Ponadto, co nie pozostaje bez większego znaczenia, zadaszenia namiotowe są zdecydowanie tańsze w bieżącej eksploatacji niż tradycyjne obiekty.

Zadaszenia namiotowe doskonale nadają się do przykrycia miejskich i parkowych amfiteatrów, różnego rodzaju obiektów sportowych (boisk itp.) oraz wszelkiego rodzaju tarasów czy ogrodów.

Konstrukcja

Zadaszenie namiotowe oparte na lekkiej aluminiowej konstrukcji to rozwiązanie bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Tego rodzaju zadaszenie można zrealizować w bardzo krótkim czasie. Wbrew wielu obiegowym opiniom zadaszenia membranowe odznaczają się bardzo wysoką trwałością i stabilnością, co gwarantuje absolutne bezpieczeństwo
dla użytkowników obiektu niezależnie od warunków pogodowych. Membrana to tkanina techniczna PVC powlekana PVDF o wysokich parametrach wytrzymałościowych, jest specjalnie zabezpieczona przed pleśnią, opadami i promieniowaniem UV. Ponadto membrana wykorzystywana do zadaszeń przez naszą firmę ma właściwości samoczyszczące, jest niepalna i nie ulega odkształceniom – niezależnie od czasu użytkowania zachowuje pierwotny wymiar. Tego rodzaju tkanina jest bardzo elastyczna, pozwala na tworzenie różnych kształtów i form zadaszeń. A to bardzo istotny aspekt, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nasi partnerzy oczekują nie tylko dobrej użyteczności, ale także wyjątkowego efektu wizualnego. Nierzadko tego rodzaju zadaszenia stanowią wizytówkę obiektu i odgrywają rolę magnesu przyciągającego ludzi. W dobie ogromnej konkurencji kreatywny projekt zadaszenia pozwala wyróżnić się na rynku – stwarza przewagę konkurencyjną, co w przypadku komercyjnych obiektów stanowi niezaprzeczalny atut.

Naszym klientom oferujemy zadaszenia membranowe w kilku wariantach i rozmiarach. Jesteśmy otwarci i wykonujemy także zadaszenia według indywidualnych preferencji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu zadaszeń namiotowych jesteśmy w stanie zawsze dobrać optymalne rozwiązanie i zadowolić najbardziej wymagających kontrahentów.