Wynajem Hal Namiotowych

Organizowanie różnego rodzaju eventów na łonie natury w ostatnim czasie stało się bardzo modne i popularne. Z hal namiotowych w tym celu korzystają nie tylko firmy, ale także klienci indywidualni. W sezonie letnim wiele imprez rodzinnych (wesela, komunie, chrzciny, urodziny, zaręczyny itp.) wychodzi poza mury mieszkań czy domów. Nowoczesne hale namiotowe o lekkiej konstrukcji na stałe wpisały się krajobraz różnego rodzaju imprez plenerowych, wystaw i targów branżowych. Powszechnie wykorzystywane są także przez firmy w celach magazynowych.

Wynajem hal namiotowych to oferta skierowana do klientów, którzy prowadzą działalność handlowo – usługową sezonowo w plenerze, potrzebują zadaszenia kilka razy w roku w czasie wystaw i targów branżowych lub okresowo na skutek sprzyjającej koniunktury potrzebują po prostu większej przestrzeni magazynowej. To także doskonała propozycja dla firm na różnego rodzaju imprezy firmowe i integracyjne.

Nasza propozycja wynajmu hal namiotowych skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, jak i prywatnych.  Oferta wynajmu obejmuje:

  • hale magazynowe,
  • hale sportowe,
  • hale targowe,
  • hale imprezowe,
  • namioty sferyczne.

Naszym klientom oferujemy bardzo atrakcyjne warunki najmu. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych, zarówno jeśli chodzi o wielkość, jak i przeznaczenie, każdy znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie.

Dlaczego warto wynająć halę namiotową:

Oszczędność środków

Wynajęcie hali, nawet kilka razy w roku na różnego rodzaju firmowe imprezy czy targi branżowe, to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż zakup namiotu. Nie warto blokować kapitału, lepiej namiot wynająć. To także bardzo atrakcyjna opcja, dla firm, które potrzebują okresowo większej przestrzeni magazynowej.

Możliwość każdorazowego dostosowania namiotu do potrzeb

Większość firm potrzebuje różnych namiotów na różne okazje. Inny namiot sprawdzi się podczas imprezy integracyjnej na terenie zakładu, a jeszcze inny podczas tragów branżowych czy imprezy kulturalno – handlowej, na której firm zamierza prowadzić dodatkową działalność handlową. Jeśli zdecydujemy się na zakup namiotu, będziemy niejako zmuszeni do korzystania z niego podczas wszystkich wydarzeń. Decydując się na wynajem, będziemy mogli za każdym razem wynająć namiot dostosowany do aktualnych potrzeb.

Elastyczność

Dzięki możliwości wynajęcia hali można szybko reagować na zmieniające się potrzeby firmy. Jeśli czasowo potrzebujemy większej powierzchni magazynowej (na przykład w szczycie sezonu), to tańszym rozwiązaniem jest wynajęcie hali namiotowej na pewien czas niż budowa nowego magazynu (tym bardziej że do postawienia namiotu do 120 dni nie potrzeba pozwolenia budowlanego). Ponadto namiot magazynowy w razie nieprzewidzianych zdarzeń lub w przypadku zmiany strategii handlowej można szybko złożyć.

Wyjątkowe możliwości

Hale namiotowe o lekkiej konstrukcji dają nowe możliwości zarówno, jeśli chodzi o imprezy, jak i magazynowanie. Imprezy plenerowe cieszą się dużą popularnością, oferują gościom więcej swobody i wygody. Na dłużej pozostają w pamięci, a przecież taki jest cel tych spotkań. Wykorzystując lekką halą namiotą, można uniezależnić się od kaprysów pogody. Nawet jeśli pogoda spłata nam figla w letni dzień, to mając namiot, można imprezę przeprowadzić według ustalonego planu. Nie ma konieczności zmiany terminu i kolejnego przygotowywania imprezy.

Bezpieczeństwo

Hale namiotowe dzięki stabilnej konstrukcji, zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom technicznym i wysokiej jakości poszyciu z membrany PCV są w pełnie bezpieczne dla uczestników imprezy. Skutecznie chronią przed deszczem i promieniami słonecznymi. Możliwość zainstalowania klimatyzatorów lub ogrzewnic sprawia, że można w namiocie utrzymać optymalną temperaturę do zabawy, niezależnie od tej panującej na zewnątrz.

Wynajem hali namiotowej to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących rozwiązań nowoczesnych, elastycznych i atrakcyjnych finansowo. Opcja najmu to także wygodne rozwiązanie. Zamiast angażować pracowników do poszukiwania odpowiedniej hali czy budowania magazynu, warto skupić się na głównej działalności, która jest źródłem naszego przychodu, a wszystkie związane czynności z postawieni hali pozostawić naszej firmie. Naszym partnerom zapewniamy:

  • merytoryczne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania,
  • wsparcie przy wyborze miejsca,
  • transport hali na miejsce,
  • szybki i bezpieczny montaż i demontaż.

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i wynajmie hak namiotowych, naszym klientom możemy zapewniać zawsze najlepsze rozwiązanie w konkurencyjnej cenie. Nasza kadra to zespół wyszkolonych specjalistów, którzy są w stanie profesjonalnie doradzić i szybko postawić halę we wskazanym miejscu.

Szukasz hali namiotowej na wynajem – zadzwoń, znajdziemy najlepsze rozwiązanie w dobrej cenie!

Na etapie przygotowania oferty/wyceny kontakt telefoniczny może okazać się pomocny, w celu dopasowania oferty/wyceny do Pani/Pana potrzeb zalecamy podanie numeru telefonu.

Nasza oferta/wycena przesyłana jest drogą elektroniczną w tym celu podanie adresu jest niezbędne.