Hale namiotowe Wrocław

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz halę czy namiotu na krótki okres?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Wrocław

W związku z tym, że w branży budownictwa namiotowego działamy od wielu lat, jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjną ofertę wynajmu i sprzedaży hal namiotowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania dopasowane do niemal każdej działalności. Jest możliwość dobrania wymiarów pozwalających na precyzyjne dopasowane dostępnej powierzchni do potrzeb organizacyjnych. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz także szereg udogodnień, które wpłyną na funkcjonalność hal namiotowych. Są to m.in. klimatyzatory, nagrzewnice, agregaty prądotwórcze, mobilne kontenery kuchenne, myjnie samochodowe.

 

Proponujemy zarówno uniwersalne, jak i specjalistyczne hale namiotowe pasujące pod konkretny typ wydarzenia lub działalność. Możesz wybrać hale namiotowe dostosowane do stworzenia krytego basenu, lodowiska czy ujeżdżalni koni. Dysponujemy rozwiązaniami dla biznesu i przemysłu, dzięki którym możesz składować towary bezpieczne, jak i prowadzić profesjonalną produkcję bez większych problemów. Proponujemy również hangary wojskowe, niezbędne w sytuacji klęski żywiołowej do stacjonowania w trudnych warunkach wojska, strażaków oraz innych służb pomocniczych. Nasza kompleksowa oferta zadowoli każdego.

Namiotowe hale magazynowe Wrocław

Zapewniamy szybkie i elastyczne rozwiązania dla twojego biznesu. Proponujemy namiotowe hale magazynowe, które tymczasowo mogą zastąpić przestrzeń magazynową do składowania różnego typu towarów. Proponujemy hale o zróżnicowanej szerokości i wysokości, co pozwala na przechowywanie dużej ilości asortymentu na profesjonalnych regałach magazynowych. Halę możesz wzbogacić o bramy wjazdowe, dzięki którym na teren tymczasowego magazynu dostaniesz się samochodem dostawczym. Powierzchnie możesz wzbogacić również o oświetlenie, jak i dodatkowe zabezpieczenia pozwalające na prowadzenie biznesu bez żadnych strat. 

 

Namiotowe hale magazynowe są doskonałą alternatywą dla obiektów murowanych. Skracają czas całej inwestycji, pozwalają w krótkim czasie zyskać doskonałe miejsce do bezpiecznego przechowywania towarów. Dostarczane przez nas rozwiązania dostosowane są do potrzeb firm działających w różnych gałęziach przemysłu. Hale namiotowe są trwałe, funkcjonalne i odznaczają się wysoką jakością wykonania. Dzięki gwarancji niezawodności, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów poszukujących rozwiązań stabilnych i gwarantujących prowadzenie profesjonalnego biznesu. Do ich produkcji wykorzystujemy wodoodporne materiały, a konstrukcje wyróżniają się solidnością, dlatego jesteśmy przekonani, że sprawdzą się nawet w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wynajem hal namiotowych Wrocław

Jesteśmy sprawdzonym partnerem na rynku polskim i europejskim dla klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Jesteśmy laureatami licznych nagród biznesowych. Na swoim koncie mamy także szereg wyróżnień. Otrzymaliśmy w 2018 roku prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu przyznawaną przez Puls Biznesu. Wszystkie dotychczasowe osiągnięcia świadczą o naszym profesjonalizmie i dbaniu o potrzeby klientów. Bez obaw możesz zdecydować się na wynajem hal namiotowych. Oferujemy je na bardzo korzystnych warunkach. Wszystkie ustalenia podlegają negocjacji. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów szukających kompleksowych rozwiązań. 

 

Hale namiotowe, które znajdziesz w naszej ofercie, są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów w całej Europie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia, co gwarantuje maksymalną satysfakcję przy realizacji. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inne wymagania, potrzebuje innego typu hali, dlatego naszą działalność cechuje elastyczność. Staramy się tak skonstruować umowę wynajmu, aby każda ze stron była zadowolona z jej podpisania. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce wynająć hale namiotowe zarówno na krótki, jak i długi czas. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas warunki będą satysfakcjonujące.

Producent hal namiotowych Wrocław

W branży budownictwa namiotowego działamy od 1998 roku. Wiedza i doświadczenie, jakie przez ten czas zdobyliśmy zaprocentowały oferowaniem profesjonalnych rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów. Przy produkcji i montażu hal namiotowych przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dostarczamy rozwiązania funkcjonalne, indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów. Celem naszej działalności jest zapewnienie nieograniczonego dostępu do powierzchni magazynowych, targowych, produkcyjnych i eventowych w różnego typu halach namiotowych.

 

Nasi klienci mają okazję korzystać z rozwiązań standardowych, jak i dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Oferujemy zarówno hale sezonowe, jak i całoroczne. Możesz z nich korzystać przez długi czas, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Konstrukcja jest odporna na silny wiatr, ostre słońce, pleśń, ulewne deszcze. Plandeki nie tak łatwo można zniszczyć, a konstrukcje stalowe lub aluminiowe gwarantują stabilność. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas organizacji wydarzeń prywatnych i komercyjnych, dlatego nasze hale namiotowe spełniają wszystkie standardy, co potwierdzają liczne atesty i certyfikaty.