Hale namiotowe Toruń

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz halę czy namiotu na krótki okres?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Toruń

Hale namiotowe cieszą się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Jest możliwość ich praktycznego wykorzystania w wielu branżach oraz sektorach gospodarki. W naszej ofercie znajdziesz zarówno całoroczne, jak i sezonowe hale namiotowe, które wyróżniają się stabilną konstrukcją i specjalnym pokryciem z wytrzymałej na zmienne warunki atmosferyczne membrany. Dla inwestorów szukających stałych, trwałych rozwiązań proponujemy całoroczne hale namiotowe, które są elastyczne, a inwestycja okazuje się bardzo korzystna finansowo. Całoroczne hale namiotowe mogą pełnić zarówno funkcję magazynu, hali produkcyjnej, jak i obiektu sportowego. Wybierz rozwiązania na miarę swoich potrzeb i ciesz się z ich praktycznego wykorzystania.

 

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, jeżeli hale namiotowe mają znajdować się na danym terenie do 180 dni, nie jest wymagane pozwolenie na ich budowę. Daje to dużą swobodę organizacyjną i umożliwia tworzenie eventów, wydarzeń sportowych oraz imprez okolicznościowych zgodnie z oczekiwaniami. Nasze hale namiotowe cieszą się popularnością zarówno w Polsce, jak i Europie. Wielu właścicieli firm stawia na nie w celu przygotowania eventu, targów, imprezy okolicznościowej w nieco innym wydaniu. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się imprezy plenerowe, a hale namiotowe gwarantują zabezpieczenie w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Namiotowe hale magazynowe Toruń

Nowoczesne namiotowe hale magazynowe, które znajdziesz w naszej ofercie stanowią wspaniałą alternatywę w stosunku do klasycznych obiektów magazynowych. Zapewniają szybką i tanią formę zagospodarowania nowej przestrzeni, którą chcesz wykorzystać do bezpiecznego składowania towarów. Proponujemy hale magazynowe o szerokości od 5 do 40 metrów. Do wyboru jest wiele modeli, które sprawdzają się świetnie jako magazyn m.in. FE, KRAT, SFS, STAL, UNI, CYL, RFS. Stawiając na którąś z propozycji masz szansę uzyskać wysokie zadowolenie z prowadzenia działalności magazynowej. Budowa klasycznego magazynu nie będzie już konieczna.

 

Wiemy, że nieodłącznym elementem prowadzenia magazynowej działalności gospodarczej jest profesjonalna i bezpieczna przestrzeń do składowania towarów. Proces magazynowania surowców z naszą pomocą odbywa się w fachowy sposób. Namiotowe hale magazynowe są przystosowane do potrzeb przedsiębiorców, którzy szukają elastycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Nasze konstrukcje gwarantują szeroką gamę korzyści możliwych do osiągnięcia. Z pomocą proponowanych konstrukcji masz szansę szybko zagospodarować przestrzeń, którą chcesz przeznaczyć pod magazyn. Obiekt znajdzie swoje miejsce dokładnie tam, gdzie tego chcesz, bez czasochłonnych pozwoleń, jeżeli chcesz go wykorzystać do 180 dni.

Wynajem hal namiotowych Toruń

Eventy w plenerze są w dzisiejszych czasach bardzo popularne. Właśnie dlatego z hal namiotowych korzysta coraz więcej firm chcących sprostać oczekiwaniom zróżnicowanej grupy uczestników tych wydarzeń. W sezonie letnim hale namiotowe są wręcz nieocenione do organizacji imprez okolicznościowych, takich jak wesela, komunie, chrzciny. W związku z tym, że masz do czynienia z nowoczesnymi halami namiotowymi, wydarzenia można w nich organizować przez cały rok ze względu na bogate wyposażenie dodatkowe, jakie gwarantujemy. Jest to m.in. klimatyzacja, ogrzewanie, zaplecze sanitarne. Wynajmij je wraz z halą namiotową, a stworzysz dogodne warunki dla wszystkich uczestników wydarzenia.

 

Wynajem hal namiotowych jest opcją, z której mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Jeżeli potrzebujesz zadaszenia na czas wystawy, targów, eventu firmowego, zgłoś się do nas. Zaproponujemy atrakcyjne pod względem wizualnym konstrukcje, z pełnym wyposażeniem niezbędnym przy tego typu wydarzeniach. Nasze konstrukcje sprzyjają także prowadzeniu działalności produkcyjnej lub magazynowej, dlatego jesteśmy dostosowani do potrzeb firm działających w różnych sektorach gospodarki. Nasza propozycja wynajmu hal namiotowych jest bardzo atrakcyjna, ze względu na korzystne ceny oraz dostęp do najlepszej jakości konstrukcji.

Producent hal namiotowych Toruń

Firma Rekord Hale Namiotowe działa w branży nieprzerwanie od 1998 roku, co zapewnia jej ogromne doświadczenie w branży namiotowej. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe, trwałe i nowoczesne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Konstrukcje spełniają wszystkie wymagania pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Możesz skonfigurować obiekt zgodnie ze swoimi potrzebami. Celem naszej działalności jest oferowanie konstrukcji trwałych, estetycznych pod względem wizualnym, a jednocześnie znakomitych pod względem parametrów technicznych. Hale namiotowe z naszej oferty znajdą zastosowanie m.in. w branży magazynowej, targowej, eventowej.

 

Oferujemy zarówno wynajem, jak i sprzedaż profesjonalnych hal namiotowych. Nasze konstrukcje wyróżniają się trwałością, niezawodnością oraz atrakcyjnym wyglądem. Jeżeli potrzebujesz szybko przygotować powierzchnię pod magazyn, event lub imprezę okolicznościową, skorzystaj z naszej oferty. Nie pożałujesz. Możesz zdecydować się na hale namiotowe, dzięki którym zorganizujesz bez żadnych problemów każde wydarzenie. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a dzięki doświadczeniu i wiedzy, jakie posiadamy, udaje nam się to osiągnąć bez większych problemów. Warto nam zaufać.