Hale namiotowe Szczecin

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz halę czy namiotu na krótki okres?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Szczecin

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo szerokie. Od lat prowadzimy działalność, która cieszy się niemałą popularnością. Klienci poszukując alternatyw dla imprez organizowanych w restauracjach wybierają hale namiotowe, w których można wyprawić imprezy okolicznościowe, eventy, wydarzenia sportowe. Staramy się sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów i przygotowywać jeszcze lepsze i bezpieczniejsze konstrukcje o powierzchniach mogących pomieścić setki osób. Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz konstrukcje w każdym aspekcie dopasowane do swoich potrzeb.

 

Wszystkie hale namiotowe oferowane naszym klientom przeznaczone są do całorocznego użytkowania oraz wielokrotnego montażu i demontażu. Zadbaliśmy o dodatkowe zabezpieczenia dachu, aby zapewnić każdemu bezpieczeństwo, nawet w trakcie najbardziej niesprzyjających warunków atmosferycznych. Zadaszenie, które zostanie wykonane z udziałem hal namiotowych zagwarantuje zorganizowanie najlepszej imprezy, zarówno o charakterze prywatnym, jak i komercyjnym. Do wyboru jest wiele kształtów hal, wielkości, jak i wyposażenia dodatkowego. Jesteśmy w stanie skomponować ofertę w każdym aspekcie dopasowaną do swoich potrzeb.

Wynajem hal namiotowych Szczecin

Potrzebujesz hali namiotowej, w której zostanie zorganizowany event, impreza firma czy wydarzenie sportowe? Mamy opcję wynajmu hal namiotowych zarówno na krótki, jak i dłuższy czas. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania, są solidne, a szeroka gama wyposażenia dodatkowego powoduje, że nie ma żadnych ograniczeń w zakresie organizacji wydarzenia. Oferujemy m.in. oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzację, zaplecze sanitarne. Wystarczy się z nami skontaktować, aby poznać ofertę w każdym aspekcie dostosowaną do potrzeb. Doradzimy rozwiązania gwarantujące organizację bezpiecznego i fantastycznego wydarzenia.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Oferujemy szeroką gamę hal namiotowych, dlatego masz szansę zdecydować się na konstrukcję w każdym aspekcie dopasowaną do potrzeb. Dysponujemy halami namiotowymi całorocznymi, jak i sezonowymi. Niezależnie, o jakiej porze roku chcesz zorganizować wydarzenie w namiocie, z naszą pomocą Ci się to uda. Wystarczy wybrać konkretną halę namiotową wraz z ogrzewaniem lub klimatyzacją, a zapewnisz wszystkim gościom dobre warunki do zabawy oraz spędzania miło czasu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Namiotowe hale magazynowe Szczecin

Potrzebujesz tymczasowego miejsca do składowania towarów i prowadzenia działalności gospodarczej związanej z magazynowaniem? Możesz skorzystać z naszej oferty hal magazynowych. Gwarantujemy dostęp do szybkich i elastycznych rozwiązań, które zapewnią stworzenie tymczasowej hali magazynowej w dowolnym miejscu, w którym prowadzisz działalność. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy wysokości i rozmiarów bloków. Wykorzystasz maksymalnie dostępną przestrzeń użytkową wypełniając ją profesjonalnymi regałami magazynowymi. Gwarantujemy dostęp do wyposażenia dodatkowego, takiego jak oświetlenie, zabezpieczenia, bramy wjazdowe.

 

Stworzenie funkcjonalnego, tymczasowego magazynu nigdy nie było tak proste, jak jest teraz. Staramy się sprostać zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, dlatego naszą ofertę wzbogacamy o coraz to nowe konstrukcje dostosowane do potrzeb wielu branż. Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości przestrzeni do bezpiecznego składowania towarów, nasze hale magazynowe świetnie sobie w tej roli poradzą. Powierzchnie są duże, możesz wybrać rozmiar najbardziej Cię interesujący. W każdej chwili istnieje możliwość rozbudowy konstrukcji, jeżeli dotychczas wykorzystywana nie będzie wystarczająca. Jesteśmy po to, aby pomagać w prowadzeniu bezpiecznego i komfortowego biznesu.

Producent hal namiotowych Szczecin

Jesteśmy uznanym na polskim i europejskim rynku dostawcą nowoczesnych hal namiotowych. Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Przez te lata udało nam się zdobyć wiedzę i doświadczenie niezbędne do oferowania najwyższej jakości hal namiotowych. Klientom możemy zaoferować dostosowane do ich potrzeb konstrukcje przystosowane do organizacji eventów, wydarzeń sportowych, imprez okolicznościowych. Mamy konstrukcje dostosowane do branży magazynowej, produkcyjnej i biznesowej. Oferujemy także hangary wojskowe. Spełniamy oczekiwania wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości, stabilnych i bezpiecznych konstrukcji.

 

Celem naszej działalności jest dostarczanie hal namiotowych, które świetnie radzą sobie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Zapewniamy pełne zaplecze sanitarne, dostęp do praktycznego wyposażenia dodatkowego umożliwiającego stworzenie odpowiednich warunków wewnątrz hali. Jest to m.in. oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja. Udostępniamy powierzchnie magazynowe, targowe, produkcyjne i evenetowe. Trzymamy się najwyższych standardów produkcji, aby przygotowywać hale namiotowe, w których możesz zorganizować każde wydarzenie lub prowadzić tymczasową działalność produkcyjną lub magazynową.