Hale namiotowe Rzeszów

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz halę czy namiotu na krótki okres?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Rzeszów

Proponujemy nowoczesne hale namiotowe o lekkiej konstrukcji, które można postawić w ciągu kilku godzin na wybranym terenie. Nie trzeba specjalnie przygotowywać miejsca, wystarczy jedynie zadbać o kilka detali, aby konstrukcja zapewniała pełną stabilność i wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Największą zaletą naszych hal namiotowych jest mobilność, którą doceniają firmy, jak i klienci indywidualni. Wykorzystanie naszych hal namiotowych w wielu branżach jest jak najbardziej możliwe. Współpracujemy z klientami z branży magazynowej, produkcyjnej, targowej, evenetowej, sportowej. Dysponujemy halami namiotowymi sezonowymi, jak i całorocznymi.

 

Cechą szczególną naszych hal namiotowych jest trwałość, wytrzymałość na uszkodzenia, a także atrakcyjny wygląd. Znakomite parametry techniczne sprawiają, że użytkowanie hal namiotowych przez bardzo długi czas jest jak najbardziej możliwe, bez żadnych trudności. Stanowią dzięki temu znakomitą alternatywę dla stacjonarnych obiektów. Najistotniejsze jest jednak, że zaproponowane hale namiotowe są w pełni nowoczesne, a dodatkowe wyposażenie gwarantuje możliwość ich pełnego dopasowania do potrzeb użytkowników. Mowa tutaj o klimatyzacji, ogrzewaniu, zapleczu sanitarnym oraz wielu innych udogodnieniach.

Namiotowe hale magazynowe Rzeszów

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na inwestycję w namiotowe hale magazynowe, ze względu na niski koszt ich budowy. Tradycyjne technologie są niezwykle drogie, czasochłonne, a na efekt finalny trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Tego problemu nie ma w przypadku namiotowych hal magazynowych. Możesz zamówić lekką konstrukcję, która odznacza się podwyższoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Zoptymalizowane koszty magazynowania, jakie to rozwiązania zapewnia, przekonują przedsiębiorców do podjęcia decyzji o tej inwestycji. Hale namiotowe możesz w każdej chwili rozbudować, jeżeli zwiększą się Twoje potrzeby w zakresie magazynowania.

 

Namiotowe hale magazynowe wyróżniają się także elastycznością i umożliwiają prowadzenie profesjonalnej działalności gospodarczej. W każdej chwili można złożyć konstrukcję i rozstawić ją w innym, dogodniejszym miejscu. To sprawia, że lokalizacja magazynu może być w każdym aspekcie dostosowana do potrzeb jego właściciela, co jak najbardziej działa na korzyść. W firmach magazynowych elastyczność ma ogromne znaczenie, a my ją zapewniamy. Hale namiotowe możemy stworzyć na Twoje specjalne zamówienie, dlatego każdy aspekt konstrukcji może być zgodny z Twoimi potrzebami. Tak warto prowadzić nowoczesną działalność gospodarczą.

Wynajem hal namiotowych Rzeszów

Wynajem hal namiotowych, z których chcesz skorzystać kilka razy w roku, jest znacznie tańszym i dogodniejszym rozwiązaniem niż ich zakup na własność. W każdej chwili Twoje potrzeby mogą się zmienić, a z naszą pomocą jesteś w stanie je zrealizować. Twoja firma może się rozrosnąć, a namiot z biegiem czasu okaże się zbyt mały. Dzięki temu, że postawisz na wynajem, możesz śmiało wybrać inną opcję za każdym razem, gdy namiot będzie potrzebny. Możliwości konfiguracji obiektów są u nas bardzo duże, dlatego masz szansę skorzystać z atrakcyjnych opcji dostosowanych do swoich potrzeb. Oferta wynajmu jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

 

Nasze hale namiotowe sprawdzą się świetnie w trakcie imprez integracyjnych, eventów, wydarzeń sportowych i kulturalnych, ale także jako miejsce prowadzenia działalności magazynowej czy produkcyjnej. Jeżeli chcesz wypróbować, czy taka forma obiektu jest dla Ciebie atrakcyjna, zdecyduj się na wynajem. Jest to świetny test przed zakupem namiotu na stałe. Możesz wypróbować opcje, jakie mamy w swojej ofercie, przejść cały proces konfiguracji, a dopiero gdy wypróbujesz namiot w opcji wynajmu, podejmiesz decyzję, czy jego zakup jest dla Ciebie opłacalny i komfortowy. Podkreślamy, że najem hal namiotowych odbywa się na bardzo korzystnych warunkach, dlatego nie pożałujesz zdecydowania się na to rozwiązanie.

Producent hal namiotowych Rzeszów

Naszym klientom proponujemy zarówno sezonowe, jak i całoroczne hale namiotowe. Możesz z nich korzystać przez długi czas, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Odporność na pogodę jest ogromnym atutem naszych konstrukcji. Nie straszne są im deszcz, śnieg, wiatr czy ostre słońce. Membrana pokrywająca konstrukcję jest w stanie naprawdę dużo znieść. Stworzyliśmy propozycje, które umożliwiają dopływ naturalnego światła wprost do wnętrza namiotu, co sprawia, że hale są tanie w eksploatacji na co dzień. Oświetlenie jest wymagane jedynie w pochmurne dni oraz w nocy. Dodatkowych kosztów nie generuje także montaż i demontaż, ponieważ jest to usługa, którą oferujemy na korzystnych warunkach.

 

Zadbaliśmy, aby nasze hale namiotowe wyróżniały się wspaniałymi walorami wizualnymi, które szczególnie dla organizatorów imprez okolicznościowych, eventów oraz targów są niezwykle ważne. Dołożyliśmy starań, aby przygotować perfekcyjne pod każdym względem konstrukcje według aktualnych trendów estetycznych. Jesteśmy sprawdzonym, profesjonalnym partnerem biznesowym w Polsce, jak i Europie. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1998 roku, dlatego wiemy, czego potrzebują i oczekują nasi klienci, aby uzyskać pełne zadowolenie ze skorzystania z oferty. Od 2010 roku jesteśmy uczestnikiem programu „Rzetelna Firma”, co potwierdza naszą profesjonalną działalność.