Hale namiotowe Radom

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz halę czy namiotu na krótki okres?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Radom

Zastosowanie naszych hal namiotowych jest bardzo szerokie. Ofertę tworzymy z bardzo dużą starannością od wielu lat, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, dzięki którym uda się zorganizować w ciekawej scenerii event, wydarzenie sportowe czy imprezę okolicznościową. Staramy się sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów poszukujących nowoczesnych, innowacyjnych oraz niezwykle dobrych pod względem jakości rozwiązań. Możesz skorzystać z oferty wynajmu lub sprzedaży hal namiotowych, które można konfigurować wedle uznania. To sprawia, że zyskasz konstrukcję dopasowaną w każdym aspekcie do swoich potrzeb.

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci na wszelakie współprace, a to wszystko ze względu na obecność w naszej ofercie zarówno sezonowych, jak i całorocznych hal namiotowych. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako uznany producent hal namiotowych w Polsce oraz Europie robimy wszystko, aby dostarczać rozwiązania na miarę zróżnicowanych potrzeb partnerów biznesowych. Stawiamy na jakość, atrakcyjny wygląd oraz tworzenie wytrzymałych i odpornych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia konstrukcji.

Namiotowe hale magazynowe Radom

Szukasz dodatkowej przestrzeni do składowania towarów? Możesz polegać na naszych namiotowych halach magazynowych. Stworzysz z ich pomocą bezpieczne warunki do magazynowania. Konstrukcję możesz rozstawić blisko siedziby firmy, a to sprawi, że zarządzanie magazynem nie będzie wiązało się z dużymi utrudnieniami. Nasze namiotowe hale magazynowe są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Zapewniamy szybki i elastyczny dostęp do konstrukcji, dzięki którym możesz prowadzić nieprzerwaną działalność gospodarczą w zakresie magazynowania. Stworzenie tymczasowej hali magazynowej z naszą pomocą nie jest trudne, a przede wszystkim jest możliwe w profesjonalnym wymiarze.

 

Dysponujmy szerokim wachlarzem namiotowych hal magazynowych w każdym aspekcie dopasowanych do potrzeb. Dostępne są ich różne wysokości i rozmiary, dlatego masz szansę zaplanować tymczasowy magazyn o wymiarach dopasowanych w każdym aspekcie do swoich aktualnych oczekiwań. Możesz w bezproblemowy sposób maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową. Dodatkowo, do namiotów możesz dobrać wyposażenie dodatkowe, takie jak m.in. oświetlenie, klimatyzację, ogrzewanie, wentylację, zaplecze sanitarne i wiele innych. Skorzystaj z naszych rozwiązań przygotowanych dla biznesu i przemysłu, a nie pożałujesz.

Wynajem hal namiotowych Radom

Szukasz hali namiotowej na określony czas? Możesz skorzystać z naszej oferty wynajmu na bardzo korzystnych warunkach. Jest to możliwe zarówno na krótki, jak i długi czas. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań na miarę zróżnicowanych potrzeb klientów. Nasze produkty wraz z wyposażeniem dodatkowym zapewniają możliwość zorganizowania imprezy profesjonalnej, komfortowej dla uczestników. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a doradzimy i ustalimy, jaki typ hali namiotowej będzie dla Was najkorzystniejszy. Postaw na rozwiązania, które sprawiają, że organizacja eventu, imprezy okolicznościowej czy wydarzenia sportowego jest możliwa w bardzo korzystnym wymiarze.

 

W branży budownictwa namiotowego działamy od 1998 roku. Wiedza i doświadczenie, jakie udało nam się przez ten czas zdobyć procentują przygotowywaniem oferty profesjonalnej, dopasowanej do zróżnicowanych potrzeb klientów. Wszystkie nasze hale namiotowe spełniają standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności, a to sprawia, że korzystanie z nich wiąże się z ogromną przyjemnością. Jesteśmy w stanie dostosować zamawiane hale namiotowe do indywidualnych potrzeb klientów. Celem naszej firmy jest zapewnienie dogodnego miejsca do organizacji wielu typów imprez. Naszym partnerom biznesowym zapewniamy także dostęp do atrakcyjnego wyposażenia dodatkowego wzbogacającego hale namiotowe.

Producent hal namiotowych Radom

Rekord Hale Namiotowe to uznana firma z branży namiotowej na arenie polskiej, jak i europejskiej. Działamy nieprzerwanie od 1998 roku dostarczając profesjonalne rozwiązania dla biznesu, przemysłu, branży eventowej oraz wojskowej. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez lata działalności, umożliwiają proponowanie konstrukcji, dzięki którym można zorganizować profesjonalne wydarzenie lub rozpocząć prowadzenie magazynu w profesjonalnym wymiarze. Wszystkie nasze konstrukcje spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz funkcjonalności, dlatego korzystanie z nich wiąże się z ogromną przyjemnością i brakiem problemów logistycznych.

 

Celem naszej firmy jest dostarczanie hal namiotowych perfekcyjnie wykonanych, atrakcyjnych pod względem wizualnym, a także posiadających znakomite parametry techniczne. Nasi partnerzy biznesowi otrzymują zapewnienie, że złożone zamówienia zostaną zrealizowane na czas, zgodnie z wytycznymi. Każdy ma szansę skonfigurować halę namiotową i dopasować ją do aktualnych potrzeb. Z naszą pomocą stworzysz wyjątkowe powierzchnie magazynowe, targowe, produkcyjne oraz eventowe. Każdy obiekt może wyglądać dokładnie tak, jak chcesz dzięki szerokim wachlarzom konfiguracyjnym, jakie oferujemy. Warto nam zaufać w kwestii produkcji najlepszej jakości hal namiotowych.