Hale namiotowe Poznań

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz hali czy namiotu na krótki okres czasu?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Producent hal namiotowych Poznań

Nasza firma powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie halami namiotowymi w Polsce oraz Europie. Działamy od 1998 roku. Przez lata stopniowo poszerzaliśmy ofertę i nadal to robimy, aby sprostać coraz większym oczekiwaniom klientów. Oferujemy wynajem oraz sprzedaż różnego typu hal namiotowych dostosowanych do biznesu, przemysłu, organizacji imprez okolicznościowych, eventów. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę na każdym etapie współpracy. Projektujemy, produkujemy i montujemy hale namiotowe o standardowych, jak i niestandardowych wymiarach. Możesz samodzielnie zdecydować, jaką szerokość i wysokość będzie miała zamówiona hala namiotowa.

 

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości hale namiotowe, wykonane z nieprzemakalnych plandek oraz stabilnych konstrukcji. Są projektowane z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Dysponujemy zarówno obiektami sezonowymi, jak i całorocznymi. Są to zdecydowanie najlepsze zadaszenia, które chronią przed wiatrem, deszczem oraz śniegiem. Hale namiotowe umożliwiają organizację wydarzeń plenerowych o każdej porze roku, jak i bezpieczne składowanie towarów nawet zimą. Najwyższa jakość ich wykonania to gwarantuje.

Wynajem hal namiotowych Poznań

Korzystne warunki najmu, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów, pozwalają na podjęcie szybkiej decyzji, jeżeli chodzi o skorzystanie z oferty. Gwarantujemy korzystaną cenę dla klientów indywidualnych, komercyjnych, jak i instytucjonalnych. Umożliwiamy pełne dopasowanie warunków do potrzeb, jak i skonfigurowanie hali w taki sposób, aby możliwe było jej bezpieczne, komfortowe wykorzystanie. Decydujesz o każdym aspekcie jej wyglądu, jak i elementów konstrukcyjnych. Prosty konfigurator przeprowadzi cię przez cały proces tworzenia hali namiotowej pod wymiar. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób złożysz zamówienie na halę namiotową w każdym aspekcie dopasowaną do potrzeb. 

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Naszą działalność wyróżnia mobilność, elastyczność i chęć sprostania wszystkim oczekiwaniom klientów. Działamy szybko, wiemy, że czas to pieniądz. Oferujemy usługi na terenie całego kraju, ale także z naszych propozycji mogą korzystać klienci zagraniczni. Jesteśmy otwarci na każdą opcję współpracy. Doświadczenie, jakie udało nam się zdobyć przez lata działalności w branży budownictwa namiotowego procentuje tworzeniem ofert wynajmu na bardzo korzystnych warunkach. Wiemy, czego oczekują nasi klienci i staramy się im to dać.

Hale namiotowe Poznań

Hale namiotowe są alternatywą dla tradycyjnych murowanych obiektów. Największą ich zaletą jest atrakcyjna cena, ale także szybki czas inwestycji. Obiekt, w którym zorganizujesz każdą imprezę okolicznością czy stworzysz przenośny magazyn możesz pozyskać w zaledwie kilka tygodni. Czas oczekiwania obejmuje wykonanie projektu, produkcję oraz montaż. To niewiele przy tak dużej inwestycji. Ponadto, niski koszt zakupu oraz wynajmu powoduje, że każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na to rozwiązania, nawet na początku działalności. Hale namiotowe zamawiasz od sprawdzonego, profesjonalnego dostawcy, z gwarancją zadowolenia, dzięki certyfikatom potwierdzającym trwałość i solidne wykonanie.

 

Hale namiotowe, które u nas znajdziesz, są odpowiednio przygotowane, pozwalają na bezpieczne składowanie towarów oraz wyprawianie imprez okolicznościowych, festiwali, koncertów. Umożliwiają zaprezentowanie produktów i usług podczas ważnych wydarzeń branżowych. Jest możliwość wzbogacenia każdej z hal namiotowych o oświetlenie, klimatyzatory, nagrzewnice, agregaty prądotwórcze oraz szereg innych udogodnień, bez których trudno jest zorganizować profesjonalne, komfortowe wydarzenie. Dzięki temu, że nasza oferta jest kompleksowa, jesteśmy w stanie przygotować warunki wynajmu i sprzedaży, dostosowane do twoich potrzeb.

Namiotowe hale magazynowe Poznań

Nieoczekiwany rozwój firmy stawia cię przed trudnym wyzwaniem znalezienia szybko nowej powierzchni magazynowej. Chcesz skorzystać z rozwiązania kompleksowego, na dobrych warunkach, a jednocześnie w świetnej lokalizacji? Jedynym rozsądnym wyborem są namiotowe hale magazynowe, które możesz ustawić w dowolnym miejscu, uprzednio właściwie utwardzonym. Może to być nawet działka sąsiadująca z dotychczasowym magazynem czy siedzibą firmy. Proponowane konstrukcje, świetnie sprawdzają się do magazynowania różnego typu produktów. Dostarczamy je na warunkach najmu, ale możesz także kupić interesujące cię konstrukcje. 

 

Wynajem namiotowych hal magazynowych to znakomita inwestycja, której nie pożałujesz. Możesz zdecydować się na podpisanie umowy na krótki lub długi czas. Jeżeli szukasz wieloletniej inwestycji, postaw na zakup odpowiednio skonfigurowanej namiotowej hali magazynowej. Dzięki elastycznym warunkom, jakie przygotowaliśmy, nie jesteście narażeni na żadne ukryte koszty. Wszystko jest czytelne, na uczciwych zasadach. Twoje towary i sprzęty będą bezpieczne przez cały rok. Hale namiotowe ochronią je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi, jak deszcz, śnieg, ostre słońce.