Hale namiotowe Kraków

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz hali czy namiotu na krótki okres czasu?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Kraków

Hale namiotowe, które znajdziesz w naszej ofercie odznaczają się trwałą i solidną konstrukcją. Oferujemy rozwiązania całoroczne, jak i sezonowe, odporne na trudne warunki atmosferyczne. Klienci mają możliwość dobrania wyposażenia dodatkowego podnoszącego ich funkcjonalność. Wśród najpopularniejszych rozwiązań znajdują się klimatyzatory, nagrzewnice czy maszty oświetleniowe. Proponujemy dwie opcje pozyskania hal namiotowych dostosowanych do twoich potrzeb: wynajem lub zakup. Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, przygotujemy ofertę na bardzo korzystnych warunkach. Jesteśmy przekonani, że uzyskasz pełną satysfakcję ze skorzystania z naszych propozycji.

 

Hale namiotowe, które oferujemy, są dostosowane do potrzeb klientów działających w różnych branżach: przemysłowej, magazynowej, evenetowej. Hale namiotowe są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów komercyjnych, instytucjonalnych oraz indywidualnych. Zarówno zakup, jak i wynajem hal namiotowych to znakomita alternatywa  w przypadku chęci zorganizowania wydarzenia okolicznościowego bez uzależniania się od pogody. Zyskujesz z nich pomocą bezpieczne miejsce do składowania towarów i prowadzenia nieprzerwanego procesu produkcji. Wypożyczenie może mieć charakter krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Wszystko zależy od twoich potrzeb.

Namiotowe hale magazynowe Kraków

Twoje towary i sprzęty dzięki namiotowym halom magazynowym zyskują bezpieczne miejsce na cały rok. Konstrukcje są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich, jak deszcz, wiatr, śnieg czy ostre słońce. Plandeki są wodoodporne, dlatego nie ma ryzyka dostania się wody do wnętrza namiotu. Wzbogacając hale namiotowe o dodatkowe wyposażenie np. klimatyzatory czy nagrzewnice, zadbasz o panujące wewnątrz warunki termiczne. Nie będzie tam ani za zimno, ani za ciepło, dlatego składowane towary spożywcze nie utratą przydatności do spożycia. Namioty przemysłowe sprawdzają się świetnie przez cały rok.

 

Nasze namiotowe hale magazynowe zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym użytkowaniu przez cały rok. Stanowią najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy w krótkim czasie chcą uzyskać dodatkową przestrzeń magazynową w celu rozwijania biznesu i prowadzenia nieprzerwanej działalności. Są doskonałą alternatywą dla murowanych obiektów, których budowa trwa długo i kosztuje bardzo dużo. Wynajem oraz zakup namiotowych hal magazynowych jest znacznie bardziej opłacalny. W każdym momencie możesz zdecydować się na jedną z dostępnych opcji, a my przygotujemy atrakcyjne warunki do podpisania korzystnej umowy.

Wynajem hal namiotowych Kraków

Gdy zależy ci na kompleksowym zadaszeniu danej powierzchni użytkowej, postaw na hale namiotowe, które można ustawić na każdym utwardzonym podłożu. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi, namioty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród organizatorów festiwali, evenetów, imprez okolicznościowych. Wynajmując je na konkretne wydarzenie masz pewność niezależności od warunków pogodowych i zapewnienia uczestnikom ochrony przed deszczem, wiatrem czy ostrym słońcem. Asortyment namiotów pod wynajem, jaki dla ciebie przygotowaliśmy jest bardzo obszerny, dlatego masz w czym wybierać.

 

Możesz wybrać dowolną wielkość hali namiotowej, w której zostanie zorganizowany magazyn, event, impreza okolicznościowa czy inne wydarzenie np. o charakterze sportowym. Dopasujesz wymiary do aktualnych potrzeb. Jest także możliwość skorzystania z szeregu udogodnień podnoszących funkcjonalność obiektu takich, jak mobilne kontenery kuchenne, agregaty prądotwórcze, klimatyzatory czy nagrzewnice. Przystępnie skonstruowany cennik oraz dogodne warunki najmu powodują, że jesteśmy idealnym wyborem dla większości przedsiębiorców prowadzących działalność magazynową czy evenetową. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno małe i duże firmy, jak i klienci indywidualni.

Producent hal namiotowych Kraków

Nasza firma oferuje wynajem hal namiotowych na różne wydarzenia. Świetnie sprawdzają się podczas prestiżowych imprez firmowych, eventów, wydarzeń rodzinnych i sportowych, a także do prowadzenia magazynu czy rozwijania procesów produkcyjnych. Co najważniejsze, wszystkie modele hal namiotowych wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, wpływających na odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Nie straszne są im silne podmuchy wiatru czy intensywne słońce. W namiotach zorganizujesz każde wydarzenie, jak i rozpoczniesz prowadzenie przynoszącego dochody biznesu. Możesz dopasować konstrukcję do swoich potrzeb, ze względu na możliwość wyboru jej wymiarów.

 

Działalność prowadzimy nieprzerwanie o 1998 roku. Zdobyliśmy przez ten czas niezbędne doświadczenie i wiedzę, czego potrzebują nasi klienci, jakie udogodnienia chcą wprowadzać do obiektów namiotowych. Proponujemy je na korzystnych warunkach wynajmu lub zakupu. Otrzymasz od nas nie tylko profesjonalne hale namiotowe, ale także wyposażenie takie, jak agregaty prądotwórcze, klimatyzatory, nagrzewnice, mobilne kontenery kuchenne. Konstrukcje, które ci proponujemy gwarantują bezproblemowe użytkowanie zarówno w trybie sezonowym, jak i całorocznym, jak wolisz.