Hale namiotowe Kielce

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz halę czy namiotu na krótki okres?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Kielce

Hale namiotowe stanowią funkcjonalne, nowoczesne rozwiązanie gwarantujące pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Możesz wybrać najbardziej dogodną formę oraz kształt decydujący o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni w sposób estetyczny. Hale namiotowe wyróżniają się złożonymi konstrukcjami, których wygląd pod względem kolorystycznym można dopasować do firmy, która decyduje się na skorzystanie z nich. Podążając z duchem czasu, firmy mogą postawić na innowacyjne rozwiązanie do organizacji eventów, imprez integracyjnych, wydarzeń sportowych. Hale namiotowe na pewno zainteresują klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców szukających nietypowych rozwiązań.

 

Projektowane przez nas hale namiotowe stanowią nowoczesne i ciekawe rozwiązanie, które możesz wykorzystać na swoją korzyść, w branży, w której działasz. Wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem, posiadają bogate zaplecze pod względem wyposażenia, a jednocześnie łączą niepowtarzalny styl z funkcjonalnością. Czy takiego właśnie obiektu szukasz? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Jesteś w odpowiednim miejscu. Hale namiotowe możesz bez żadnych problemów dopasować do charakteru imprezy, jaką planujesz zorganizować. Wyróżniają się pełną uniwersalnością i dopasowaniem do potrzeb użytkownika, bez najmniejszych problemów.

Namiotowe hale magazynowe Kielce

W naszej ofercie znajdziesz namiotowe hale magazynowe na sprzedaż i wynajem. Gwarantujemy dostęp do standardowych rozwiązań. Istnieje także możliwość pełnej personalizacji obiektu, zgodnie z potrzebami klienta. Opcja wynajmu jest dedykowana dla firm, które chcą z hal magazynowych korzystać w pełnym okresie, ale nie przez cały rok. Mogą zyskać dodatkową przestrzeń magazynową w momencie wzmożonej produkcji, gdy ich aktualny budynek nie jest wystarczający do składowania tak dużej ilości towarów. Nasze namiotowe hale magazynowe stanowią optymalne rozwiązanie zapewniające obniżenie kosztów magazynowania.

 

Namiotowe hale magazynowe, które znajdziesz w naszej ofercie wyróżniają się maksymalnym bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością. Dzięki zastosowaniu specjalistycznej konstrukcji otrzymujesz halę namiotową wytrzymałą i odporną na zmienne warunki atmosferyczne. W halach namiotowych można bezpieczne składować wszystkie typy towarów. Nie musisz martwić się o ich stan. Projektujemy i wykonujemy je z bardzo dużą starannością, według obowiązujących przepisów prawa budowlanego, dlatego otrzymujesz konstrukcje wytrzymałe, trwałe i niezawodne. Warto również podkreślić, że namiotowe hale magazynowe są przestronne, co umożliwia efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej.

Wynajem hal namiotowych Kielce

Elastyczny charakter hal namiotowych, które znajdziesz w naszej ofercie sprawia, że możesz w każdym momencie zareagować na zmieniające się potrzeby Twojej firmy. Często jest tak, że nie można przewidzieć gwałtownego wzrostu popularności na produkty czy usługi, które oferujesz. Potrzebujesz wtedy natychmiast większej powierzchni magazynowej. Trudno znaleźć w tak krótkim czasie nowy magazyn lub myśleć o jego rozbudowie. Mając do dyspozycji opcję wynajmu magazynowych hal namiotowych, masz szansę spełnić oczekiwania rynkowe i dopasować się do aktualnej sytuacji. Tak samo sprawa wygląda w przypadku planowanego eventu czy imprezy okolicznościowej. Nie musisz martwić się o ilość zapraszanych gości, ponieważ rozbudowa hali namiotowej jest możliwa.

 

Hale namiotowe zapewniają wyjątkowe możliwości w zakresie prowadzenia biznesu czy też organizacji imprez okolicznościowych oraz eventów. Imprezy plenerowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością, dlatego nie dziwi wynajem hal namiotowych w okresie wiosennym i letnim. Każdy chce zorganizować wyjątkową imprezę, którą uczestnicy zapamiętają na długo. Dzięki naszym halom namiotowym będzie to jak najbardziej możliwe. Niezależnie od kapryśnej pogody uda Ci się wyprawić przyjęcie na łonie natury. Nie ma konieczności zmiany planów, jeżeli masz do dyspozycji tak wytrzymałe i praktyczne konstrukcje, jakimi są hale namiotowe.

Producent hal namiotowych Kielce

Firma Rekord Hale Namiotowe jest niezawodnym polskim i europejskim partnerem biznesowym w zakresie dostarczania sezonowych, jak i całorocznych hal namiotowych. Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Mamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do produkcji najwyższej jakości hal namiotowych spełniających zróżnicowane oczekiwania klientów. Od 2010 roku jesteśmy członkami programu „Rzetelna Firma” i posiadamy niezbędne certyfikaty rzetelności. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród biznesowych. Nasze produkty docenia zarówno branża, jak i klienci, którzy chętnie korzystają z usług, jakie oferujemy.

 

Hale namiotowe, jakie znajdziesz w naszej ofercie, są doceniane przez polskich, jak i europejskich klientów. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne są wysokiej jakości obiekty namiotowe o znakomitych parametrach technicznych i wytrzymałości na uszkodzenia. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, a każde zlecenie realizujemy z bardzo dużą starannością. Wiemy, że klienci są bardzo wymagający, a my nie boimy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Jesteśmy w stanie przygotować halę namiotową, która świetnie sprawdzi się w niemal każdej branży. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.