Hale namiotowe Katowice

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz hali czy namiotu na krótki okres czasu?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Katowice

Posiadamy hale namiotowe o różnych wymiarach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Samodzielnie możesz skonfigurować halę, która najbardziej cię interesuje. Decydujesz, z jakich materiałów jest wykonywana, jaką ma szerokość oraz wysokość. Hale namiotowe są konstrukcjami bezpiecznymi, atrakcyjnie wyglądającymi, umożliwiającymi organizację wielu wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz rozrywkowych. Ponadto, możesz w nich prowadzić działalność magazynową lub produkcyjną, bez większych ograniczeń. W naszej ofercie znajdziesz także dodatkowe udogodnienia, które wpłyną na funkcjonalność całej konstrukcji.

 

Proponowane przez nas hale namiotowe są przystosowane zarówno do użytku sezonowego, jak i całorocznego. Są wykonywane z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Nie straszne są im deszcz, ostre słońce czy śnieg. Wysoka jakość hal namiotowych gwarantuje sprawne ich wykorzystanie przy różnego rodzaju projektach. Świetnie sprawdzają się przy organizacji bankietów, koncertów, imprez okolicznościowych, konferencji. Konstrukcje hal chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a to pozwala na organizację każdego wydarzenia nawet jesienią czy zimą. Uczestnicy nie odczują dyskomfortu, ze względu na możliwość zastosowania nagrzewnic czy klimatyzatorów chłodząco-grzewczych.

Namiotowe hale magazynowe Katowice

Każda firma produkcyjna musi posiadać magazyn. Pozwala on na bezpieczne, bezproblemowe przechowywanie towarów. Wraz z rozwojem firmy wzrastają jej potrzeby i potrzebuje dodatkowego miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej. Rozwiązaniem szybkim i atrakcyjnym pod względem kosztów są namiotowe hale magazynowe. Możesz ustawić je w dowolnym miejscu. Otrzymasz je w zaledwie kilka tygodni od złożenia zamówienia. Tak szybko nie uda się znaleźć budynku stacjonarnie, ani wybudować go od podstaw. Namiotowe hale magazynowe proponujemy w opcji wynajmu lub zakupu na własność. Zyskasz dzięki nim bezpieczną przestrzeń do składowania towarów na dotychczas używanych regałach magazynowych. 

 

Namioty magazynowe świetnie sprawdzają się zarówno do składowania towarów, jak i prowadzenia działań produkcyjnych. Są awaryjnym rozwiązaniem dla firm, które nie mogą korzystać z różnych względów z dotychczasowego miejsca prowadzenia działalności gospodarczej. Zachwycają najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością oraz estetycznym wyglądem. W związku z tym, że do ich produkcji używane są zaawansowane technologie, możesz cieszyć się z pozyskania konstrukcji będących innowacyjnym rozwiązaniem, dostosowanym do twoich potrzeb. Nasze hale magazynowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wynajem hal namiotowych Katowice

Wynajem hali namiotowej na wesele, inną imprezę okolicznościową, festiwal, koncert to zawsze dobra decyzja. Dlaczego? Hale namiotowe pozwalają na stworzenie atrakcyjnego miejsca spotkań niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Dynamiczny rozwój rynku eventowego, jak i przemysłowego powoduje, że przedsiębiorcy szukają coraz to nowych rozwiązań, aby zaspokoić swoje potrzeby. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości hale namiotowe na korzystnych warunkach wynajmu. Proponujemy konstrukcje trwałe, niezawodne i odporne na uszkodzenia. Nie straszne są im żadne, nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. 

 

Solidna i wytrzymała konstrukcja, którą możesz wynająć na krótki, jak i dłuższy czas pozwala na bezproblemową organizację wydarzeń sportowych, rozrywkowych, kulturalnych, ale także na prowadzenie magazynu czy hali produkcyjnej. Oferujemy także pełne wyposażenie hal namiotowych. Możesz je wzbogacić o takie udogodnienia, jak klimatyzatory, agregaty prądotwórcze, nagrzewnice, maszty oświetleniowe czy mobilne kontenery kuchenne. W ofercie posiadamy szeroki wybór hal namiotowych dostosowanych do różnego typu wydarzeń. Masz szansę skorzystać z konstrukcji gwarantujących spełnienie marzenia o organizacji wydarzenia czy prowadzenia działalności poza murowanymi obiektami.

Producent hal namiotowych Katowice

Hale namiotowe produkujemy, projektujemy i montujemy od 1998 roku. Przez lata działalności na rynku zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, pozwalające na proponowanie rozwiązań trwałych, niezawodnych i całorocznych. Dokładamy starań, aby nasze hale namiotowe powstawały z wysokiej jakości materiałów. Podczas produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie, które odpowiadają za stabilność, trwałość i atrakcyjny wygląd konstrukcji. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kupić czy wynająć hale namiotowe, nasza oferta sprosta twoim oczekiwaniom, ze względu na jej kompleksowy wymiar i atrakcyjne ceny, jakie możemy ci zaproponować. 

 

Hale namiotowe dostępne w naszej ofercie spełniają wszelkie, najwyższe wymogi pod względem bezpiecznego użytkowania. Konstrukcje są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Proponujemy zarówno klasyczne modele, jak i rozwiązania specjalistyczne, dostosowane do wymogów branżowych. Niezależnie od tego, na które rozwiązanie się zdecydujesz, każda hala namiotowa jest elegancka, stylowa i odznacza się dostępnością funkcjonalnej przestrzeni użytkowej. Na przestrzeni wielu lat podejmowaliśmy się różnych wyzwań, ale zawsze kończyły się sukcesem, czyli przygotowaniem hali namiotowej, która wygląda tak, jak oczekuje tego klient.