Hale namiotowe Gdańsk

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz hali czy namiotu na krótki okres czasu?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Gdańsk

Organizujesz wesele w plenerze? Chcesz przygotować jedyną w swoim rodzaju imprezę integracyjną? A może szukać miejsca pod organizację lodowiska lub krytego basenu? Żaden problem! Mamy dla ciebie fantastyczne rozwiązanie dostosowane do potrzeb. Hale namiotowe możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Dopasujesz ich powierzchnię do potrzeb, dzięki możliwości indywidualnej konfiguracji wymiarów, jak i zastosowanych materiałów. Możesz postawić na konstrukcje sezonowe lub całoroczne. Co ważne, każdy wariant jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. 

 

Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w Gdańsku. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz zapoznać się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy wspólnie rozwiązanie umożliwiające organizację wyjątkowego wydarzenia lub prowadzenie bezproblemowej działalności magazynowej, i nie tylko. Hale namiotowe zapewniają idealną przestrzeń, którą można zaaranżować według potrzeb. Ich poszycia są wykonane z wysokiej jakości PCV, a konstrukcje ze stali lub aluminium. Oferujemy możliwość wynajmu lub zakupu hal namiotowych na dogodnych warunkach. Wymiary możesz wybrać, w zależności od dostępnej powierzchni działki lub aktualnych potrzeb.

Namiotowe hale magazynowe Gdańsk

Projektujemy, produkujemy i montujemy namiotowe hale magazynowe pod wymiar i indywidualne potrzeby naszych klientów. Dostępne w naszej ofercie propozycje udostępniamy pod wynajem i sprzedaż. Samodzielnie decydujesz, która opcja jest dla ciebie najkorzystniejsza w danym momencie. Namiotowe hale magazynowe są doskonałym rozwiązaniem dla firm, którym zaczyna brakować przestrzeni do składowania towarów i szukają rozwiązań tanich, dostępnych w możliwe jak najkrótszym czasie. Mobilne rozwiązanie, jakie proponujemy, sprawdzi się znakomicie. Stanowi doskonałą alternatywę dla obiektów murowanych.  

 

Jesteśmy producentami całorocznych, jak i sezonowych namiotowych hal magazynowych, które są odporne na deszcz, śnieg, ostre słońce oraz inne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Produkujemy hale namiotowe z wysokiej jakości, trwałych materiałów, dlatego jesteśmy przekonani, że posłużą przez bardzo długi czas. Posiadamy szereg gotowych udogodnień, które możesz do nich wprowadzić, aby podnieść funkcjonalność konstrukcji i zacząć prowadzić bezpieczny biznes. Są to m.in. klimatyzatory, nagrzewnice, agregaty prądotwórcze. Zapewniamy sprzedaż i wynajem na korzystnych warunkach, dostosowanych do konkretnego zastosowania w branży przemysłowej.

Wynajem hal namiotowych Gdańsk

Klienci współpracujący z naszą firmą mogą liczyć na bardzo korzystne warunki wynajmu hal namiotowych. Elastyczność przygotowanej oferty powoduje, że jesteśmy w stanie dopasować każde rozwiązanie do twoich potrzeb. Możesz samodzielnie skonfigurować halę namiotową pod względem wymiarów, zastosowanych materiałów. W ten sposób uzyskasz konstrukcję w każdym aspekcie dopasowaną do twoich potrzeb. Wykorzystasz ją podczas organizacji wydarzenia sportowego, eventu, imprezy okolicznościowej czy w celach biznesowych. Gwarantujemy konkurencyjne warunki wynajmu, przejrzyste i dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. 

 

Zdajemy sobie sprawę, że każdy szuka czegoś innego, pod inne wydarzenie chce pozyskać halę namiotową. Właśnie dlatego nasza oferta jest tak szeroka i obejmuje kilka rodzajów hal namiotowych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz propozycje idealnie pasujące pod prowadzenie magazynu, organizację wydarzenia sportowego czy stworzenie innowacyjnej hali produkcyjnej. Nasze konstrukcje są przystosowane do ustawienia na niemal każdym terenie, niezależnie od warunków, dlatego wynajem jest możliwy na terenie całej Polski. Umowa wypożyczenia może zostać podpisana na krótki, jak i długi czas, w zależności od Twoich potrzeb.

Producent hal namiotowych Gdańsk

Jesteśmy producentem hal namiotowych całorocznych oraz sezonowych od 1998 roku. Proponujemy rozwiązania, które możesz wykorzystać w branży sportowej, rozrywkowej lub przemysłowej. Gwarantujemy dostęp do niezbędnego wyposażenia podnoszącego funkcjonalność hal namiotowych. Są to m.in. klimatyzatory, nagrzewnice, agregaty prądotwórcze. Nasze produkty wyróżniają się unikalną konstrukcją, odporną na niekorzystne warunki atmosferyczne. Pozwalają na szeroki zakres zastosowania, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Są przystosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jako producent ogromny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo realizacji i estetyczne wykończenie. 

 

Naszą specjalnością są starannie wyselekcjonowane hale namiotowe gwarantujące stworzenie w dowolnym miejscu hali sportowej, ujeżdżalni dla koni, krytego basenu czy też lodowiska. Żadnym problemem jest przygotowanie z naszą pomocą mobilnej hali magazynowej czy produkcyjnej. Produkujemy hale namiotowe zgodnie z indywidualnymi zamówieniami, co pozwala klientom uzyskać pełną satysfakcję z otrzymanych konstrukcji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą hal namiotowych. Realizujemy projekty w Gdańsku, jak i w wielu innych polskich miastach. Działamy również na rynku zagranicznym, współpracujemy z wieloma europejskimi firmami.