Hale namiotowe Bydgoszcz

NASZE PRODUKTY

Zastosowanie hal namiotowych jest bardzo różnorodne i nasza oferta od wielu lat stara się sprostać większości z tych zastosowań.

Wynajem

Potrzebujesz halę czy namiotu na krótki okres?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

Hale namiotowe Bydgoszcz

Dowiedz się więcej na temat hal namiotowych, które znajdują się w naszej ofercie. Dziękujemy za zaufanie, którym już nas obdarzacie. Robimy wszystko, aby proponować na sprzedaż oraz pod wynajem najlepszej jakości, trwałe i niezawodne hale namiotowe. Budową hal namiotowych zajmujemy się od 1998 roku, dlatego dokładnie znamy technologie, przykładamy dużą uwagę do jakości materiałów, a poza tym wiemy, czego oczekują nasi klienci. Naszym konstrukcjom niestraszne są niesprzyjające warunki atmosferyczne. Oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, dzięki któremu wydarzenie w namiocie można zorganizować zarówno w upale lato, jak i w trakcie srogiej zimy.

 

Wspieramy wiele branż, takich jak przemysł, budownictwo, magazynowanie, eventy. Firma Rekord Hale Namiotowe chce oferować konstrukcje dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Wieloletnia działalność na rynku spowodowała, że jesteśmy w stanie dostosować ofertę w taki sposób, aby znalazły się w niej najważniejsze dla klienta elementy. Zastosowanie naszych hal namiotowych jest bardzo szerokie, dlatego jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz i aktualnie potrzebujesz.

Namiotowe hale magazynowe Bydgoszcz

Nasza profesjonalna działalność obejmuje dostarczanie wysokiej jakości namiotowych hal magazynowych. Stanowimy wsparcie dla biznesu oraz przemysłu. Oferujemy konstrukcje, które mogą pełnić funkcję tymczasowego magazynu, w którym można będzie bezpiecznie składować towary, jak i prowadzić działania produkcyjne. Różne sytuacje mogą zakłócić prowadzenie biznesu w dotychczasowym miejscu. Z naszą pomocą Twoja firma będzie nadal się rozwijała, zyska bezpieczne miejsce do działania. Nasze hale magazynowe są wykonane z najlepszej jakości materiałów, wykazują się trwałością oraz wytrzymałością.

 

Klienci podejmujący decyzję o zakupie bądź wynajmie namiotowych hal magazynowych robią bardzo dobrą inwestycję. Często lepiej jest zdecydować się na taki mobilny magazyn niż inwestować w wielomilionową budową, szczególnie w tak niepewnych czasach. Inwestycja w namiotowe hale magazynowe jest znacznie bezpieczniejsza, ponieważ w każdej chwili można zmienić lokalizację prowadzenia działalności, bez utraty finansów. Namiotowe hale magazynowe stanowią realną alternatywę dla standardowych budynków, które do tej pory były jedyną opcją na bezpieczne magazynowanie towarów. Czasy się zmieniają, technologie budowlane idą do przodu. Inwestycja w namiotowe hale magazynowe jest jak najbardziej opłacalna.

Wynajem hal namiotowych Bydgoszcz

Szukasz konstrukcji, w której uda się zorganizować event, targi, wydarzenie firmowe, a może imprezę okolicznościową? Wynajmujemy hale namiotowe na określony czas. Dysponujemy ofertą wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Dokładamy starań, aby przygotować ofertę na miarę zróżnicowanych oczekiwań klientów. Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu trwałych i bezpiecznych konstrukcji, które są w stanie wytrzymać nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Dedykowane wyposażenie dodatkowe gwarantuje wykorzystanie namiotów niezależnie od warunków pogodowych.

 

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz wynająć hale namiotowe do własnego użytku. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami komercyjnymi, jak i indywidualnymi. Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Nasze hale namiotowe wyróżniają się modułową konstrukcją, szybko się je montuje oraz demontuje. Ofertę wzbogacamy o konstrukcje wyposażone w różnego typu dachy oraz pokrycia, dlatego możesz skomponować namiot, w którym z wielką przyjemnością wyprawisz każdą imprezę. Nasza oferta gwarantuje skorzystanie z najwyższej jakości namiotów, w których można spędzić udany czas prywatnie oraz w trakcie organizacji eventu dla wielu osób.

Producent hal namiotowych Bydgoszcz

Oferujemy wynajem oraz sprzedaż całorocznych i sezonowych hal namiotowych. Sprawdzają się one świetnie w każdych warunkach. W ofercie dla klientów mamy m.in. hale magazynowe, hale targowe, hale sportowe, hale sferyczne, hale imprezowe. Staramy się tworzyć konstrukcje, które są w stanie sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów. Dysponujemy konstrukcjami zarówno o klasycznych dachach, jak i nieco bardziej wyszukanych. Rozwiązania staramy się dopasować do branży, z której pochodzi nasz klient. Znajdziesz na pewno u nas efektowne hale namiotowe idealnie dopasowane do branży eventowej.

 

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz, ze względu na bogaty asortyment. Mamy zarówno hale całoroczne, jak i sezonowe. Z powodzeniem można z naszych konstrukcji korzystać przez bardzo długi czas. Nic złego się z nimi nie dzieje. Wewnątrz panują bardzo dobre warunki, dzięki wyposażeniu dodatkowemu, jakie zapewniamy. Mamy w ofercie m.in. oświetlenie, klimatyzację, wentylację, ogrzewanie, zaplecze sanitarne. Możesz wyposażyć halę we wszystko, co niezbędne do zorganizowania imprezy niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji, nasze hale namiotowe są dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.