Wyposażenie

Agregaty prądotwórcze

Profesjonalne agregaty prądotwórcze są znakomitym źródłem prądu tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania innych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się jednostki od 33kW do 550 kW z silnikiem Diesla. Z doświadczenia możemy zapewnić Państwa,
że agregaty prądotwórcze marki SDMO nie mają sobie równych.
Agregaty prądotwórcze SDMO dają bardzo duże bezpieczeństwo i pewność, że w razie awarii sytemu zasilania podstawowego urządzenia o znaczeniu krytycznym będą zasilane bez przerw, co uchroni odbiorców od wielu, niejednokrotnie poważnych, strat, jak te spowodowane przerwami w dostawie energii elektrycznej.

Nagrzewnice

Przenośne urządzenia grzewcze to najbardziej uniwersalne rozwiązanie do ogrzewania obiektów produkcyjnych, magazynów, hal sportowych i rekreacyjnych, hal namiotowych oraz obiektów rolniczych. W sytuacji, kiedy wymagają tego warunki klimatyczne, umożliwiają natychmiastowe zainstalowanie ogrzewania.
Nagrzewnice używane przez nas są zasilane olejem, cechuje je trwałość i niezawodność. Urządzenia spełniają wszystkie najwyższe międzynarodowe standardy jakości, aby zapewnić użytkownikowi maksymalną satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowania <br>w każdych, nawet najtrudniejszych, warunkach klimatycznych.

Maszty oświetleniowe

Maszty oświetleniowe LED Atlas Copco posiadają szeroką gamę zastosowań. To trwałe konstrukcje emitujące niezmiennie jasne światło, w pełni kierunkowe lampy wyróżniające się niskimi kosztami eksploatacji dzięki niewielkiemu zużyciu paliwa i wyjątkowo odpornym reflektorom LED. Są łatwe w transporcie, serwisowaniu i obsłudze, a przy tym bezkonkurencyjne pod względem jasności światła.
Innowacyjne lampy LED zwiększają zasięg światła i minimalizują jego straty. Pojedynczy maszt HiLight może oświetlić obszar 5000 m2 przy średnim natężeniu 20 luksów.

Klimatyzatory CARRIER

Zabudowane urządzenia 50FC 093 obejmują niezależne i kompaktowe urządzenia chłodzone powietrzem o konstrukcji poziomej, przeznaczone do pracy jako odwracalna pompa ciepła.
Charakteryzują się wysoką wydajnością sezonową. Stanowią doskonałe rozwiązanie jako system chłodniczo-grzewczy podłączany do budynków kanałami dystrybucji powietrza, bez konieczności stosowania dodatkowych elementów wewnątrz. Taka konstrukcja redukuje koszt instalacji, ułatwia szybkie połączenie i zapewnia niezawodne działanie.

Mobilne kontenery kuchenne

W naszej ofercie znajdą Państwo również mobilne kontenery kuchenne wyposażone w niezbędne narzędzia do przygotowywania posiłków takich jak: komplet mebli kuchennych, kuchenkę z piekarnikiem, zlewozmywak, instalacje wod.-kan., grzewczą, elektryczną, itp. Podłoga jest aluminiowa antypoślizgowa, łatwo zmywalna ,szczelna i nie przepuszczająca żadnych płynów, wyposażona w kanał odpływowy z odprowadzeniem ścieków do zamkniętego zbiornika.
Proponujemy także kontenery myjkowe wyposażone w zlewy, bojlery oraz dystrybutory z wodą. Kontener posiada podłogę aluminiową antypoślizgowa, łatwo zmywalną ,szczelną nie przepuszczająca żadnych płynów wyposażona w kanał odpływowy z odprowadzeniem ścieków do zamkniętego zbiornika. Dzięki prostym rozwiązaniu jakim są myjki, szybko i sprawnie można pozbyć się brudnych narzędzi wykorzystanych wcześniej w kuchni czy stołówce.

Pralnie, suszarnie

REKORD Hale Namiotowe Sp. z o. o. świadczy usługi mobilnych pralni polowych wraz z suszarniami, które można użytkować zarówno do mundurów wojskowych , jak i odzieży użytkowej.
Mobilne pralki przemysłowe dostarczane przez naszą firmę są rekomendowanymi produktami firmy Electrolux.
Pralki, które posiadamy, cechują się większą pojemnością (11 kg), możliwością dezynfekcji termicznej, elastycznym zastosowaniem oraz nadają się do intensywnego użytkowania.

Myjnie samochodowe

Myjnia samochodowa nadaje się idealnie do samochodów ciężarowych, które są lekko lub średnio zabrudzone. Przy wjeździe do myjni automatycznie uruchamia się proces mycia poprzez fotokomórki. Podczas powolnego przejazdu ciężarówki przez myjnię ponad 100 dysz natryskuje 5.000 l wody na minutę od dołu i z boku na koła w celu oczyszczenia bieżnika z brudu. Odzyskana woda jest ponownie wykorzystywana do następnego mycia. Brakująca ilość wody jest uzupełniana automatycznie przez wyłącznik pływakowy.

Wózki widłowe

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w montażu hal namiotowych i towarzyszącej im infrastruktury podczas wielu lat pracy, pozwala nam dobrać optymalny sprzęt do zakresu i warunków prac. Zapewniamy bezpieczne rozwiązania, wsparcie w postaci wykwalifikowanej kadry, umożliwiające świadczenie profesjonalnych usług dopasowanych do potrzeb klienta. Firma Rekord dysponuje wózkami teleskopowymi :

– MERLO 35.10

– MERLO 40.17

– MERLO 120.10

– MERLO ROTO 60.24 MCSS

– MANITOU MHT 10180

Wyposażenie dodatkowe

Wygląd i wyposażenie hal namiotowych zależy od charakteru i rodzaju organizowanej przez Państwa imprezy oraz funkcji, które pełnić mają hale. W trosce o zadowolenie klientów zadbaliśmy o to, aby wyposażenie dodatkowe, umożliwiające pełne zabezpieczenie organizowanego projektu, również znalazło się w naszej ofercie. Posiadany sprzęt i baza transportowa umożliwia realizację w dowolnej lokalizacji z uwzględnieniem konfiguracji terenu.