Hale piętrowe

Piętrowe hale namiotowe

Namioty piętrowe to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone dla wymagających klientów, którzy potrzebują dużej powierzchni użytkowej na ograniczonej przestrzeni. To nowy produkt na polskim rynku, który zdobył już uznanie organizatorów wszelkiego rodzaju wystaw, imprez, koncertów i eventów sportowych, kulturalnych i rozrywkowych w plenerze. Namioty piętrowe gwarantują gościom bezpieczeństwo i komfort porównywalny do obiektów stacjonarnych.

Dwupoziomowe hale to wielofunkcyjne namioty, które mają szerokie spektrum zastosowań. Mogą być wykorzystywane podczas okolicznościowych imprez lub stanowić lokalne wolnostojące (pawilony handlowe czy wystawowe). Namioty piętrowe mogą być wykorzystywane przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Naszym partnerom oferujemy piętrowe hale namiotowe o nowoczesnym designie. Połączenie szkła i metalu to rozwiązanie na wskroś nowoczesne architektonicznie, obok którego nie można przejść obojętnie. Poza walorami estetycznymi gwarantuje wysoką funkcjonalność – zapewnia dużą przestrzeń oraz dopływ naturalnego światła. Namiot może być wyposażony w zewnętrzny balkon ze szklaną poręczą.

Dane techniczne:

– wymiary 20 m szerokości, długość w modułach 5 m

– parter ze stalową podstawą, odległość między stalowymi filarami: 7,5 m – 5 m – 7,5 m

– podłoga kasetonowa (panele z płyty z nawierzchnią antypoślizgową w ramie aluminiowej)

– balkon o szerokości 2,50 m boku hali, na 1 piętrze, podłoga balkonowa kasetonowa

– piętro (hala aluminiowa) montowana bezpośrednio na stalowej podstawie parteru

Piętrowe hale namiotowe dzięki szerokiej gamie dodatkowych akcesoriów można dostosować do indywidualnych wymagań gości i specyfiki imprezy. Istnieje możliwość zainstalowania urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, co sprawia, że można uzyskać optymalne warunki niezależnie od pory roku.

Lekkie piętrowe hale namiotowe to bardzo wygodne z punktu organizatora rozwiązanie. Halę można postawić w kilka dni praktycznie w każdym miejscu bez konieczności kopania fundamentów. Hale piętrowe na stałe wpisały się już w krajobraz imprez plenerowych. Można je spotkać w wielu miejscach (m.in. festiwal Open’er w Gdyni). Namioty tzw. piętrusy oferują szerokie możliwości w kwestii aranżacji wnętrza – jest możliwość stworzenia kilku oddzielnych stref z osobnymi wejściami.

Jeśli organizujesz imprezę w plenerze i musisz na małej przestrzeni stworzyć komfortowe warunki dla dość dużej grupy uczestników – to hala piętrowa będzie idealnym rozwiązanie. Zapraszamy!