Namioty Sferyczne

Przestronne i efektowne namioty sferyczne – zwane też kulistymi – to hale dla klientów poszukujących niestandardowych i nowoczesnych rozwiązań. Tego rodzaju namioty stanowią atrakcyjną alternatywę dla powszechnie stosowanych namiotów o prostych geometrycznych kształtach. Namioty sferyczne o kulistym zadaszeniu charakteryzują się nie tylko wyjątkową estetyką, ale także wysoką funkcjonalnością. Brak wewnętrznych podpór i filarów pozwala na optymalne zagospodarowanie wewnętrznej przestrzeni. Namioty sferyczne można łączyć i tworzyć oryginalne konfiguracje. Namioty sferyczne idealnie nadają się nie tylko do organizacji wszelkiego rodzaju imprez w plenerze, ale także mogą stanowić bazę dla kawiarni czy restauracji. To także ciekawy sposób na szybką budowę pawilonu handlowego na łonie natury. Namioty sferyczne o unikatowym kształcie, wykonane z najwyższej jakości materiałów sprawdza się także doskonale przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez medialnych.

Lekka, aczkolwiek stabilna konstrukcja, sprawia, że namiot sferyczny można szybko postawić praktycznie w dowolnym miejscu. Namioty sferyczne, tak jak i te klasyczne, są odporne na wszelkiego rodzaju anomalie pogodowe (wiatr, grad słońce czy nawet śnieg).

Naszym klientom zapewniamy namioty sferyczne w różnych wariantach (kopuła zapewniająca maksymalne zaciemnienie lub kopuła przeźroczysta, przepuszczająca światło słoneczne) i wymiarach. Dzięki dużej różnorodności rozwiązań w tym zakresie każda farma może optymalnie dobrać namiot do swoich potrzeb. Ponadto realizujemy także namioty według indywidualnych wytycznych.

Namioty sferyczne otwierają nowe możliwości

Zastosowanie namiotów o nietypowych kształtach, otwiera nowe możliwości przed firmami w zakresie organizacji imprez plenerowych Tego rodzaju rozwiązania skuteczniej przyciągają widzów niż klasyczne namioty imprezowe. Same w sobie stanowią pewną atrakcją wizualną.

W naszej ofercie klienci znajdą namioty sferyczne o różnej powierzchni z możliwością wszechstronnej konfiguracji. Namioty sferyczne można łączyć specjalnymi tunelami, co daje ogromne możliwości organizacyjne i wyjątkowy efekt wizualny. Namioty sferyczne mimo zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych można szybko złożyć i rozłożyć.

Namioty sferyczne można personalizować, czyli na ich poszycia nanosić elementy identyfikacji wizualnej firmy, logotypy oraz hasła reklamowe. Namioty tego rodzaju z powodzeniem na całym świecie wykorzystywane są w kampaniach promocyjnych i reklamowych. Powierzchnia namiotu może być skutecznym narzędziem w komunikacji marketingowej.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów istnieje możliwość dostosowania wyposażenia namiotu do specyfiki wydarzenia. Przy pomocy urządzeń grzewczych i klimatyzatorów można uczestnikom imprezy zapewnić optymalną temperaturę niezależnie od pory roku. Stabilna i mocna konstrukcja namiotów sferycznych pozwala na podczepienie specjalistycznego oświetlenia, nagłośnienia, ekranów świetlnych i reklamowych. To wszystko sprawia, że organizator może widzom zaoferować wyjątkowe efekty audio – wizualne. Niewątpliwym atutem namiotów kulistych jest, nie tylko dobra akustyka (zdecydowanie lepsza, niż ta, która można uzyskać w klasycznych halach namiotowych), ale możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Wykorzystując specjalne elementy wyposażenia i meble można tworzyć przestrzenie wyglądem i funkcjonalnością nieodbiegające od zwykłych hal koncertowych. Można w dowolny sposób konfigurować ustawienia foteli i ławek, tworzyć oddzielne strefy VIP.

Namioty sferyczne idealnie nadają się do organizowania koncertów, konferencji oraz różnego rodzaju firmowych eventów. Oferują pod względem wrażeń o wiele większe możliwości niż namioty o klasycznych kształtach. W namiotach sferycznych istnieje możliwość organizowania wydarzeń niestandardowych, takich jak projekcje wypełniające całą powierzchnię membrany. To gwarantuje niezapomniane przeżycia, pozwala wirtualnie przenieść widzów do innej, wykreowanej poprzez projektory rzeczywistości.

Jeśli szukasz nieszablonowej hali na imprezę plenerową – to zobacz naszą ofertę namiotów sferycznych!

Na etapie przygotowania oferty/wyceny kontakt telefoniczny może okazać się pomocny, w celu dopasowania oferty/wyceny do Pani/Pana potrzeb zalecamy podanie numeru telefonu.

Nasza oferta/wycena przesyłana jest drogą elektroniczną w tym celu podanie adresu jest niezbędne.