Namioty Imprezowe - Namioty Weselne

Hale namiotowe o lekkiej aluminiowej konstrukcji na stałe wpisały się już w krajobraz różnego rodzaju imprez plenerowych zarówno kulturalnych, sportowych, jak i rodzinnych. Naszym klientom oferujemy nowoczesne hale namiotowe na różnego rodzaju imprezy masowe, koncerty, festiwale i pokazy. Dzięki wykorzystaniu hal namiotowych imprezę można zorganizować niezależnie od aktualnych warunków pogodowych praktycznie w dowolnym miejscu. Imprezy w plenerze cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Coraz więcej firm stara się swoim gościom zaoferować coś nietypowego, zapewnić spektakularne przeżycia duchowe i estetyczne.

Namioty imprezowe – sposób na oryginalny event

Lekkie hale namiotowe to idealna propozycja dla firm i organizatorów wszelkiego rodzaju imprez masowych. Nasze namioty zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu zarówno dla widzów, jak i artystów. Skutecznie chronią wszystkich uczestników wydarzenia przed zmiennymi warunkami pogody (deszcz, śnieg wiatr, chłód, wilgoć itp.). Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów do poszycia, w namiotach imprezowych można uzyskać porównywalne warunki do rozchodzenia się światła i dźwięku, jak w halach koncertowych.

Namioty pod względem wizualnym mogą być wykończone według indywidualnych potrzeb, jest możliwość nadrukowania na poszycia elementów identyfikacji wizualnej firmy czy logotypów sponsorów imprezy czy mecenasów wydarzenia. To sprawia, że namioty idealnie nadają się do organizowania wszelkiego rodzaju zawodów sportowych, eventów firmowych, festynów promocyjno – marketingowych, bankietów, czy konferencji.

Klienci w naszej ofercie znajdą zarówno namioty przeznaczone na kameralne imprezy ogrodowe, jak i duże imprezy masowe o charakterze kulturalnym czy promocyjnym. Istnieje także możliwość różnych konfiguracji nagłośnienie, oświetlenia oraz wyposażenia dodatkowego. Jest także możliwość wydzielenia w namiotach imprezowych komfortowego zaplecza dla artystów.

W zakresie namiotów imprezowych nasza firma obsługiwała cenione przez widzów festiwale muzyczne, takie jak Heineken Opener Festiwal, Coke Live Music Festiwal, Selektor Festiwal, Przystanek Woodstock.

Namioty weselne

Organizowanie wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych i okolicznościowych na łonie natury stało się w ostatnim czasie bardzo modne i popularne. Naszym klientom zapewniamy namioty na wesela, bankiety, komunie oraz innego rodzaju imprezy plenerowe. Dzięki szerokiej gamie kształtów i rozmiarów istnieje możliwość idealnego dopasowania namiotu do liczby gości i wielkości ogrodu. Nasze namioty weselne posiadają lekką konstrukcję, co sprawia, że można je postawić w krótkim czasie i jeszcze szybciej rozebrać. Do postawienia namiotu nie potrzeba specjalnych narzędzi ani umiejętności.  W namiotach zastosowano poszycie chroniące przed promieniami słońca i opadami deszczu. Namioty są absolutnie bezpieczne, wysoka stabilność konstrukcji pozwala zmierzyć się nawet z największym wiatrem. Ponadto nasze namiot wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz zaprojektowane według najnowszych trendów weselnych. Zdajemy sobie sprawę, że namiot weselny musi być nie tylko odporny na warunki atmosferyczne, ale także ładny. Nasze namioty gwarantują wysoki komfort gościom i sympatyczną atmosferę.

Organizujesz imprezę muzyczną, sportową, promocyjną czy rodzinną w plenerze – to sprawdź naszą ofertę profesjonalnych namiotów imprezowych!

Na etapie przygotowania oferty/wyceny kontakt telefoniczny może okazać się pomocny, w celu dopasowania oferty/wyceny do Pani/Pana potrzeb zalecamy podanie numeru telefonu.

Nasza oferta/wycena przesyłana jest drogą elektroniczną w tym celu podanie adresu jest niezbędne.