Hale Targowe - Namioty Handlowe

Firma Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. posiada olbrzymie doświadczenie w organizacji targów i wystaw branżowych. Nasze hale targowe można było spotkać między innymi na targach budowlanych (INTERBUD, GRYFBUD), wystawach rolnych (OPOLGRA, Agro Show Bednary, AGROTECH, ENERGETAB) oraz wielu innych imprezach o charakterze wystawienniczym i handlowym. W tym zakresie współpracowaliśmy zarówno z firmami z Polski, jak i międzynarodowymi koncernami. Klienci w naszej ofercie znajdą nie tylko standardowe hale targowe, ale także rozwiązania nietypowe. Projektujemy i wykonujemy hale targowe według indywidualnych wytycznych. Dzięki modułowej aluminiowej konstrukcji jesteśmy w stanie wielkość hali idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb klienta, tak, aby można było wykorzystać optymalnie powierzchnię i wstawić firmowe stoiska w dowolnym miejscu hali – w lekkich halach namiotowych nie ma konieczności stawiania podpór i filarów.

Hale targowe

Naszym klientom oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem profesjonalnych hal targowych. Propozycja firmy Rekord Hale Namiotowe obejmuje wynajem różnego rodzaju hal namiotowych przeznaczonych do organizacji targów, tymczasowych biur oraz przestrzeni konferencyjnych lub prasowych. Szeroka gama produktów oraz wyposażenia dodatkowego daje możliwość nie tylko dowolnej aranżacji wnętrza hali, ale także dostosowania hali do własnych potrzeb oraz specyfiki wydarzenia. W budowie hal targowych wykorzystujemy lekkie sprawdzone aluminiowe konstrukcje, które mimo niewielkiej wagi, są odporne na wszelkie anomalie pogodowe, takie jak ulewy, gradobicia, zawieje czy zmiecie śnieżne. Ponadto tego rodzaju konstrukcje są na tyle stabilne i solidne, że umożliwiają montaż stosownego do okoliczności oświetlenia oraz nagłośnienia. W każdej hali targowej istnieje także możliwość montażu instalacji ogrzewania lub klimatyzacji, co ma znaczący wpływ na komfort gości i uniezależnia organizatorów od kaprysów pogody. Lekkie hale targowe to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Wystarczy kilka godzin, aby pawilon złożyć, a następnie po zakończeniu imprezy go szybko i sprawnie rozłożyć. To pozwala zaoszczędzić czas i środki. Mobilność namiotowych hal targowych to niezaprzeczalny atut, powinni go docenić firmy, które dość często biorą udział w różnego rodzaju targach i wystawach.

Hale szyte na miarę

Naszym klientom zapewniamy zarówno standardowe hale targowe, jak i hale wykonywane na indywidualne zlecenie. Nasi partnerzy mogą wybierać spośród wielu różnych wariantów wielkości powierzchni, funkcjonalności i estetyki. Klasyczne hale namiotowe o lekkiej konstrukcji to oferta skierowana do firm, które potrzebują szybkiego pokrycia dachem dużej powierzchni. Konstrukcja nośna wykonana jest z profili aluminiowych z ukształtowanymi kanałami w celu montażu poszycia PCV. Stężenia z lin gwarantują stabilizację podłużną, a zamontowana przegubowo rama zapewnia stabilizację poprzeczną. Konstrukcja hali mocowana jest do podłoża za pomocą kotew. Poszycie wykonane jest ze sprężystej membrany PCV na tekstylnej osnowie z poliestru. Materiał jest odporny na działanie promieniowania ultrafioletowego i jest zabezpieczony przeciwgrzybicznie. Sposób zamontowania poszycia umożliwia szybki montaż oraz demontaż, zapewniając jednocześnie absolutną szczelność i bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną.

Naszym partnerom oferujemy także rozwiązania nietypowe, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb oraz wymagań organizatorów. Hale piętrowe to sposób na efektywne zagospodarowanie małej powierzchni targowej. Tego rodzaju konstrukcje można spotkać na imprezach cieszących się dużym zainteresowaniem wystawców, gdzie przestrzeń całej imprezy jest stosunkowo niewielka. Namioty tzw. piętrusy stwarzają szerokie pole do popisu w kwestii aranżacji wnętrza. Istniej nawet możliwość stworzenia kilku stref z osobnymi wejściami.

Pawilony handlowe

Coraz więcej firm stara się zwiększać przychody poprzez sprzedaż swoich produktów i usług podczas różnego rodzaju targów, wystaw, imprez sportowych i kulturalnych. To także sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na różnego rodzaju namioty i pawilony handlowe oparte o lekkie aluminiowe konstrukcje. W naszej ofercie klienci znajdą pawilony namiotowe wykonane według obowiązujących trendów estetycznych i funkcjonalnych.

Jeśli chcesz dobrze wypaść na targach lub branżowej imprezie to przejrzyj naszą ofertę sprzedaży i wynajmu lekkich namiotowych hal targowych i pawilonów handlowych!

Na etapie przygotowania oferty/wyceny kontakt telefoniczny może okazać się pomocny, w celu dopasowania oferty/wyceny do Pani/Pana potrzeb zalecamy podanie numeru telefonu.

Nasza oferta/wycena przesyłana jest drogą elektroniczną w tym celu podanie adresu jest niezbędne.