Hale Magazynowe - Namioty Magazynowe

Nowoczesne namiotowe hale magazynowe o lekkiej konstrukcji to alternatywne rozwiązanie wobec klasycznych obiektów przemysłowych przeznaczonych do magazynowania. To szybki i tani sposób na zagospodarowanie nowej przestrzeni do składowania towarów i surowców. W naszej ofercie klienci znajdą hale o szerokościach od 5 do 40 metrów. Polecamy modele FE, KRAT, SFS, STAL, UNI, CYL, RFS. To namioty przeznaczone do budowy obiektów magazynowych.

Hale magazynowe

Nieodłącznym elementem prowadzenia działalności handlowej lub produkcyjnej jest proces magazynowania surowców, gotowych wyrobów lub po prostu oferowanych produktów. Namiotowe hale magazynowe to oferta dla przedsiębiorców, którzy szukają rozwiązań elastycznych i funkcjonalnych. Zastosowanie tego rodzaju hal to szereg korzyści w stosunku do klasycznych murowanych magazynów:

– możliwość szybkiego zaaranżowania właściwie dowolnej przestrzeni do celów magazynowych. Hale namiotową można usadowić na dowolnym utwardzonym gruncie. Czas, jaki potrzebny jest do zbudowania hali magazynowej opartej o lekki namiot, jest zdecydowanie krótszy, niż czas wymagany do postawienia klasycznej hali magazynowo – produkcyjnej. Firma, korzystając z tego nowoczesnego rozwiązania może szybko i skutecznie reagować na aktualne potrzeby magazynowe.

– niski koszt budowy. Postawienie namiotowej hali magazynowej jest zdecydowanie tańsze niż wybudowanie magazynu w tradycyjnej technologii. Dzięki zastosowaniu lekkiej hali można zoptymalizować koszty magazynowanie. Hale namiotowe można rozbudowywać w dowolnym czasie. Powiększenie istniejącej już przestrzeni to zdecydowanie tańsza opcja niż budowa nowej hali.

– elastyczność. Hale namiotowe charakteryzują się lekką konstrukcję, co sprawia, że w krótkim czasie można je rozebrać i postawić w innym miejscu. To sprawia, że ich lokalizację można w szybki sposób dostosowywać do bieżących potrzeb logistycznych firmy. W przeciwieństwie do tradycyjnych obiektów magazynowych, do postawienia hali namiotowej nie jest wymagana specjalna zgoda. To daje przedsiębiorcom większą wolność w tym zakresie.

Namioty magazynowe

W naszej ofercie klienci znajdą namiotowe hale magazynowe na sprzedaż i wynajem. Na sprzedaż oferujemy zarówno gotowe zestandaryzowane hale magazynowe, jak i hale budowane według indywidualnych specyfikacji na specjalne zamówienie. Z kolei hale na wynajem to idealne rozwiązanie dla firm, które w pewnych okresach – najczęściej dobrej koniunktury na rynku na własne wyroby lub sprzedawane produkty, potrzebują większej przestrzeni magazynowej. Takie rozwiązanie pozwala zoptymalizować koszty magazynowania.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Namiotowe hale magazynowe to rozwiązanie zarówno bezpieczne, jak i funkcjonalne. Dzięki zastosowaniu specjalnych konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałów zapewniających stabilność hale spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są odporne na warunki atmosferyczne (hale namiotowe można ocieplić, a co za tym idzie, składować w nich bezpiecznie różne produkty niezależnie od temperatury zewnętrznej). Hale namiotowe projektowane i konstruowane są według obowiązującego prawa budowlanego. Z kolei przestronność (brak w środku filarów, słupów czy kolumn) to nie tylko możliwość efektywnego wykorzystania powierzchni magazynowej, czyli optymalnego wyznaczenia miejsca do składowania różnego rodzaju rzeczy, ale także możliwość wytyczenia dróg do ruchu wózków widłowych.

Jeśli szukasz dodatkowej powierzchni magazynowej, a zależy ci na czasie, to zadzwoń lub napisz.

Na etapie przygotowania oferty/wyceny kontakt telefoniczny może okazać się pomocny, w celu dopasowania oferty/wyceny do Pani/Pana potrzeb zalecamy podanie numeru telefonu.

Nasza oferta/wycena przesyłana jest drogą elektroniczną w tym celu podanie adresu jest niezbędne.