Firma Rekord Hale Namiotowe Sp. z o. o.
to uznany na polskim
i europejskim rynku dostawca nowoczesnych hal namiotowych.

Firma w branży budownictwa namiotowego działa od 1998 roku. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszym klientom możemy zaoferować profesjonalne hale namiotowe, spełniające nie tylko wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa
i funkcjonalności, ale także indywidualne potrzeby. Celem firmy Rekord Hale Namiotowe jest pomoc naszym partnerom
w zabezpieczeniu powierzchni magazynowych, targowych, produkcyjnych i eventowych według własnych preferencji.

Skonfiguruj Halę Kontakt

Oferujemy wynajem i sprzedaż sezonowych oraz całorocznych namiotów. Nasze konstrukcje sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego przykrycia dużej powierzchni. W ofercie kontrahenci znajdą hale magazynowe, targowe, imprezowe, sferyczne i sportowe. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów, dlatego nasza propozycja obejmuje zarówno hale o klasycznej konstrukcji z dachem dwuspadowym, jak i hale o konstrukcji łukowej oraz nietypowe rozwiązania eventowe w formie hal kulistych. Naszym partnerom zapewniamy nie tylko rozwiązania standardowe, ale także hale wykonane według indywidualnych potrzeb. Firma zajmuje się także projektowaniem, produkcją i montażem obiektów z zastosowaniem tkanin technicznych, szczególnie wszelkiego rodzaju zadaszeń membranowych. Klientom zapewniamy nie tylko hale sezonowe, ale także całoroczne, które mogą być z powodzeniem użytkowane przez długi okres, niezależnie od warunków atmosferycznych. Jednak odporność
na pogodę to nie jedyny atut naszych hal namiotowych. Dzięki zastosowaniu specjalnych konstrukcji zapewniających dopływ naturalnego światła, nasze hale są tanie
w codziennej eksploatacji. Ponadto montaż i demontaż nie jest zbyt kosztowny. Zdajemy sobie również sprawę, że dla naszych klientów aspekt wizualny odgrywa równie ważną rolę, jak jakość wykonania, dlatego wszystkie oferowane hale produkowane są według obowiązujących trendów estetycznych w tym zakresie.

Firma Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. to sprawdzony partner na polskim i europejskim rynku sezonowych i całorocznych hal namiotowych. Firma od roku 2010 jest uczestnikiem programu „Rzetelna Firma” i posiada certyfikat rzetelności poświadczający brak przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A. Ponadto przedsiębiorstwo jest laureatem wielu nagród biznesowych i wyróżnień branżowych. W roku 2017 firma otrzymała prestiżową Gazelę Biznesu, nagrodę przyznawaną przez Puls Biznesu. Spółka została uznana najdynamiczniej rozwijającą się firmą w regionie dolnośląskim i jedną z najbardziej rozwijających się w Polsce.
Liczne wyróżnienia są dowodem, że gremia biznesowe dostrzegają wciąż rozwijającą się branżę sprzedaży i wynajmu hal namiotowych oraz mocną pozycję na tym rynku firmy Rekord Hale Namiotowe.

Oferujemy rozwiązania, z których korzystają największe firmy w całej Europie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wiemy, że każdy nasz klient ma swoje wymagania wynikające nie tylko ze specyfiki prowadzonej działalności, ale także własnych potrzeb. Staramy się im wszystkim sprostać.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują, niezależnie od celów, zadaszenia dużej powierzchni na miarę XXI wieku.

Wybierz odpowiednią konfigurację Hali i prześlij nam zapytanie.

Skonfiguruj Halę

0+

Projektów

dzięki wieloletniej historii działalności naszej firmy możemy pochwalic się ogromną ilością projetków

0+

Klientów

realizowane projekty hal namiotowych były dla ponad 800 firm oraz instytucji z całego kraju

0%

satysfakcji

wieloletnie doświadczenie pozwala nam na osiąganie najwyższej satysfakcji ze strony Inwestora