Hale namiotowe

Wynajem

Potrzebujesz hali czy namiotu na krótki okres czasu?
Dobrze się składa, ponieważ od lat specjalizujemy się w wynajmie naszych produktów wraz z dodatkowym wyposażeniem: oświetleniem, ogrzewaniem lub klimatyzacją, zapleczem sanitarnym, itd. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy i wykonamy!

Sprzedaż

Chcesz kupić halę namiotową?
W naszej ofercie można znaleźć dużo naszych standardowych rozwiązań, ale zawsze możemy wykonać projekt na zlecenie według indywidualnych potrzeb Państwa.

NASZE REALIZACJE

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów komercyjnych, instytucjonalnych,
jak i indywidualnych. Dzięki szerokiej gamie hal namiotowych sezonowych i całorocznych możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających partnerów.

O Nas

Rekord Hale Namiotowe
to uznany na polskim
i europejskim rynku dostawca nowoczesnych hal namiotowych.

Firma w branży budownictwa namiotowego działa od 1998 roku.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszym klientom możemy zaoferować profesjonalne hale namiotowe, spełniające nie tylko wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności, ale także indywidualne potrzeby.

Celem firmy Rekord Hale Namiotowe jest pomoc naszym partnerom w zabezpieczeniu powierzchni magazynowych, targowych, produkcyjnych i eventowych według własnych preferencji.

Poradnik

Najczęściej zadawane pytania

Nasze wieloletnie doświadczenia (1998- rok rozpoczęcia działalności Rekord Hale
Namiotowe Sp. z o.o.) pozwalają nam podzielić się z Państwem naszą wiedzą w tej
dziedzinie.

Ustawa z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane w art. 29 i 30 określa wymagania w tym zakresie i wymienia obiekty, które wymagają jedynie zgłoszenia oraz te, które wymagają pozwolenia na budowę.

W naszej ofercie można znaleźć różne typy hal przeznaczonych do eksploatacji cały rok, które w kategorii namioty całoroczne mogą pełnić funkcje jako hale magazynowe, sportowe, produkcyjne, a także namioty imprezowe.

Hale namiotowe są przewidziane do wielokrotnego instalowania i demontażu, bez straty podstawowych właściwości, tymczasowo na krótki okres lub długoterminowo w różnych miejscach i dla różnych celów.

PORADNIK INWESTORA

Hale namiotowe to rozwiązanie cieszące się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Wykorzystywane są w wielu branżach i sektorach gospodarki.

Zelthallen – 5 Vorteile für den Investor

Die Event-Branche entwickelt sich sowohl in Polen, als auch in…

Ganzjährig nutzbare Zelthallen als Alternative zur stationären Lagerung

Dank ihrer stabilen Konstruktion und der speziellen Membran können die…