Aktualności

Chwalimy się, bo naprawdę jest czym!

08 kwietnia, 2022

W dniu 30 marca 2022 roku w Centrum „Koneser” na warszawskiej Pradze odbyła się uroczysta gala z okazji rozliczenia zbiórki 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie ceremonii wyróżniono wszystkich tych, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia na przestrzeni trzech dekad. Jesteśmy bardzo dumni, że w tym zaszczytnym gronie,

Czytaj więcej

Dziękujemy!

09 lutego, 2022

52 300 zł!!! Tyle udało się wylicytować za oba pojazdy przekazane przez Rekord Hale Namiotowe sp z o o i WCTRON na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Było gorąco do ostatniej minuty, zwycięska oferta na Bandziora została złożona o godzinie 16:32:12, czyli 1 minutę i 05 sekund przed zakończeniem aukcji! Ostatecznie finisz wygląda następująco:

Czytaj więcej

Budowa hali namiotowej na 30. Finał WOŚP

27 stycznia, 2022

Niestraszny nam deszcz czy śnieg, hala dla WOŚP wraz z całą dodatkową infrastrukturą rośnie w oczach dzięki pracownikom Rekord Hale Namiotowe Sp. z o. o. i WC Tron. Dziękujemy za zaufanie, będziemy grać z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej!  

Czytaj więcej

Czynimy dobro, wspieramy 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Firma Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. wraz  z WC Tron Sp. z o.o. przekazała na aukcję WOŚP unikatowe przedmioty: kultowego Fiata 125p, zwanego również Bandziorem czy Kanciakiem oraz Poloneza Caro 1.9 Diesel. W czasach PRL-u oba modele były obiektem pożądania wielu Polaków, dziś te perełki cieszą oko i ucho kolekcjonerów. Zapraszamy serdecznie do licytacji:

Czytaj więcej